به روز شده در: ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۸
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان:
«ستاری دستنایی» با اشاره به اینکه تقویت گروه‌های جهادی تقویت گفتمان انقلابی است، گفت: تقویت گفتمان انقلاب به معنی در صحنه نگه داشتن مردم است.
کد خبر: ۵۳۲۵۶۶
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۵ - 04July 2022

تقویت گروه‌های جهادی تقویت گفتمان انقلابی است

 به گزارش دفاع‌پرس از خرم آباد، «بهرام ستاری دستنایی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان امروز (دوشنبه) در دیدار با اعضا مجمع جهادگران و کارگروه‌های تخصصی بسیج سازندگی با بیان اینکه احساس من همگرایی با شما است، اظهار داشت: از ابتدای انقلاب تاکنون این روحیه جهادی در من وجود داشته است.

وی با بیان اینکه بسیج سازندگی اگر اعتبار در اختیار داشته باشد به خوبی می‌تواند فعالیت کند، افزود: در بحث جهاد تبیین مقام معظم رهبری دغدغه‌های مردم را بیان می‌کنند و طبق دغدغه مقام معظم رهبری با تنوع می‌توانیم علیرغم همه این ناهماهنگی‌هایی که در استان هست، پاسخ دهیم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری بیان کرد: حل مشکل مردم حتی جزئی امید را به انقلاب، نظام و مقام معظم رهبری، نهادینه می‌کند، ایجاد امید و انگیزه در دل مردم بسیار کار خوبی است که باید انجام شود.

وی با اشاره به اینکه تقویت گروه‌های جهادی تقویت گفتمان انقلابی است، بیان کرد: تقویت گفتمان انقلاب به معنی در صحنه نگه داشتن مردم است.

ستاری ادامه داد: گروه‌های جهادی نباید فقط فعالیت‌های عمرانی انجام دهند در حالی که این کار مشکل مردم است اما می‌گوییم اگر نظامی را که هشت سال پیش‌ از مردم جدا کردند را  نتوانیم به مردم بازگردانیم، آسیب آن به مراتب خطرناکتر  است.

وی با بیان اینکه متاسفانه متولیان زیادی در مباحث گوناگون داریم که باید منسجم شود تا بتواند تاثیرگذار شوند، گفت: ماهیانه جلسه مانع شناسی را داشته باشیم و مسیرهای رفته شده را جمع بندی کنیم و  در بحث طرح‌های آسیب‌شناسی که بتواند رویکرد اجرایی داشته باشد در یک برنامه ۴ ساله ۴ نقطه شهر را به سر و سامان نسبی با رویکرد مسئله محوری برسانیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها