به روز شده در: ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۴
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان خبر داد؛
حجت‌الاسلام «احمدیان» گفت: با توجه به شعار سال جاری مبنی بر «تولید؛ دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرینی»، حمایت ویژه از مجموعه‌های دانش‌بنیان در جهت صنایع خلاق و نوآوری‌های فرهنگی، از جمله اولویت‌های خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان خواهد بود.
کد خبر: ۵۳۲۵۰۳
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۲ - 04July 2022
از مجموعه‌های دانش‌بنیان فرهنگی حمایت ویژه‌ای خواهیم کردبه گزارش دفاع‌پرس‌ از اصفهان، حجت‌الاسلام و المسلمین «عبدالرسول احمدیان» رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، صبح امروز (دوشنبه) در نشست «ظرفیت‌های صنایع خلاق و فناوری‌های فرهنگی استان اصفهان» که توسط خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان برگزار شد، با اشاره به اینکه سازمان تبلیغات اسلامی اوّلین نهاد فرهنگی تأسیس شده به دستور امام خمینی (ره) است، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی از این مجموعه به عنوان نماد روشنفکری حوزه نام برده‌اند.

وی افزود: با توجه به شعار سال جاری مبنی بر «تولید؛ دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرینی»، حمایت ویژه از مجموعه‌های دانش‌بنیان در جهت صنایع خلاق و نوآوری‌های فرهنگی، از جمله اولویت‌های خانه فناوری‌های فرهنگی اصفهان خواهد بود.

احمدیان خاطرنشان کرد: اجماع حوزه‌های مختلف کاری اعم از پژوهش، آموزش، تبلیغ، هنری و... در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و همچنین ارتباط با طیف وسیعی از طلاب، مبلغان و روحانیون، ظرفیت ویژه‌ای برای ورود جدی به صنایع خلاق و نوآوری‌های فرهنگی فراهم کرده است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار