به روز شده در: ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۲
فرماندار بوشهر:
«رحیمی» گفت: اجرای مؤثر و کارآمد برنامه‌های امر به معروف و نهی از منکر مستلزم همکاری همه دستگاه‌های اجرایی است که نحوه اجرای آن با تدوین برنامه‌های فرهنگی مناسب و امکان پذیر باشد.
کد خبر: ۵۳۲۳۸۰
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۷ - 03July 2022

امر به معروف و نهی از منکر مستلزم همکاری همه دستگاه‌های اجرایی استبه گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، «صالح رحیمی» فرماندار بوشهر امروز، در نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر فرمانداری بوشهر اظهار داشت: تبیین اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در جامعه و ادارات اهمیت بسیار زیادی دارد.

وی به تشریح و چگونگی نحوه امر به معروف و شیوه‌های بیان و تذکر لسانی پرداخت و گفت: اجرای مؤثر و کارآمد برنامه‌های امر به معروف و نهی از منکر مستلزم همکاری همه دستگاه‌های اجرایی است که نحوه اجرای آن با تدوین برنامه‌های فرهنگی مناسب و امکان پذیر باشد.

فرماندار بوشهر نکته حائز اهمیت در این رابطه را نگاه فرانگری و خروج از قالب‌های سازمانی به موضوع امر به معروف و نهی از منکر دانست و بیان داشت: نرم خویی، فرهنگ سازی و مواجهه هوشمندانه در بحث عفاف و حجاب مؤثر تر از برخورد با بی حجابی است.

وی خواستار تشکیل گروه‌هایی متشکل از همکاران دلسوز، مذهبی و متعهد همراه با تشکیل جلسات دوستانه با همکاران و ساماندهی گروه نظارت و بازرسی در خصوص امر به معروف و نهی از منکر در ادارات شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار