به روز شده در: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۲۲
فرمانده قرارگاه نوح نبی ستاد پشتیبانی رزمی مهندسی جنگ جهاد سازندگی:
سردار «‌لاله‌زار» گفت: امروز نیز برای مبارزه و ایستادگی در برابر دشمنان آشکار و پنهان ایران که در حوزه‌های اقتصادی و فرهنگی وجود دارند اعتقاد و روحیه سال‌های ۵۷ و ۵۸ لازم است.
کد خبر: ۵۳۲۳۳۲
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۵ - 03July 2022

هدف از تاسیس جهادسازندگی؛ عمران، آبادانی و ساخت خرابی‌های رژیم گذشته بودبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از شهرکرد، «محمد لاله‌زار» فرمانده قرارگاه نوح نبی ستاد پشتیبانی رزمی مهندسی جنگ جهاد سازندگی ظهر امروز در یادواره ۶۴ شهید سنگرساز بی‌سنگر استان چهارمحال و بختیاری، با اشاره به سراسر افتخار بودن تاریخ این استان، اظهار داشت: در تاریخ ۲۷ خرداد سال ۱۳۵۸ امام خمینی (ره) فرمان تاسیس جهاد سازندگی را صادر کردند که هدف از تاسیس این سازمان نیز عمران، آبادانی و ساخت خرابی‌های رژیم پهلوی بود.

وی افزود: همچنین با توجه به این موضوع که کشور ایران همیشه مورد تهاجم و طمع دشمنان بوده است سپاه پاسداران نیز با دستور امام راحل و با هدف حفظ نظام تاسیس شد.

لاله‌زار با بیان اینکه جهاد سازندگی یک سازمان سنتی نیست، ادامه داد: این سازمان نهادی است که مانند سپاه پاسداران با فرمان بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران تاسیس شد و با تشکیل آن نیز وحشت به دل دشمنان نظام افتاد چرا که تمامی اقشار در این نهاد حاضر شده و اقدام به کمک‌های فی سبیل‌الله کردند.

فرمانده قرارگاه نوح نبی ستاد پشتیبانی رزمی مهندسی جنگ جهاد سازندگی اضافه کرد: کار کارشناسی و دکترین صحیحی توسط مستشاران غربی و شرقی برای صدام برنامه‌ریزی شده بود، طرح آنان نیز تجزیه ایران و در واقع ادامه طرح سری تجزیه کشور‌های اسلامی سایکس_پیکو بود که توسط دو فرد انگلیسی و فرانسوی طراحی شده بود.

وی تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس نیز صدام در مصاحبه‌ای که با خبرنگاران جهانی در کیلومتر ۱۵شهر اهواز انجام داد وعده برگزاری یک نشست خبری در تهران را به این خبرنگاران داد یعنی حتی قول مصاحبه را در شهر اهواز نیز نداد.

لاله زار خاطرنشان کرد: سلاح‌های از رده خارج ارتش تنها سلاح‌هایی بودند که نیرو‌های نظامی و نیرو‌های جهاد سازندگی در جنگ تحمیلی در اختیار داشتند، اما با استفاده از هوش و ذکاوت رزمندگان اسلام محوریت قرار دادن مباحث اعتقادی روند تغییر پیدا کرد. امروز نیز برای مبارزه و ایستادگی در برابر دشمنان آشکار و پنهان ایران که در حوزه‌های اقتصادی و فرهنگی وجود دارند اعتقاد و روحیه سال‌های ۵۷ و ۵۸ لازم است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار