به روز شده در: ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۶
مدیرکل بنیاد شهید هرمزگان:
«ناوکی» گفت: خسارت ایثارگران زلزله‌زده غرب هرمزگان در اسرع وقت ارزیابی و پرداخت خواهد شد.
کد خبر: ۵۳۲۰۶۱
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۹ - 02July 2022

به گزارش دفاع‌پرس از هرمزگان، «عطا ناوکی» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان امروز در نشست ستاد بحران بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان که با هدف رسیدگی به وضعیت ایثارگران آسیب‌دیده در زلزله برگزار شد، اظهار داشت: همه گروه‌های ارزیاب بیمه تجارت نو باید در اسرع وقت از مناطق زلزله‌زده بازدید کنند و میزان خسارت منازل مسکونی ایثارگران را گزارش دهند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان با اشاره به اینکه منازل مسکونی و لوازم خانگی ایثارگران بیمه هستند، افزود: بی‌تردید همچون گذشته ارزیابان بیمه تجارت نو پس از برآورد خسارت‌های ایثارگران زلزله‌زده غرب هرمزگان، در اسرع وقت خسارت آنان را از طریق بیمه مورد نظر پرداخت می‌کنند.

در نشست یاد شده علاوه بر اینکه معاونان ستادی بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان به عنوان معین هر شهرستان مشخص شدند، بیمه تجارت نو نیز اعلام آمادگی کرد که به محض اعلام نتیجه ارزیابی اولیه، اقدامات عملیاتی خود را در خصوص پرداخت خسارت‌های ناشی از زلزله به جامعه ایثارگری انجام خواهد داد.

 این نشست با حضور معاونان ستادی بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان، رئیس بنیاد شهرستان بندرعباس و رئیس بیمه تجارت نو استان هرمزگان برگزار شد.

‌زمین لرزه‌ای به بزرگی پنج و دو دهم ریشتر، بامداد چهارشنبه یکم تیر‌ سال جاری حوالی بندر مقام در مرز شهرستان‌های بندرلنگه و پارسیان را لرزاند که به ۱۶ خانواده ایثارگر خسارت وارد شد و بیمه تجارت نو طی پنج روز خسارت این عزیزان را پرداخت کرد.

انتهای پیام/ ک

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها