به روز شده در: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۲
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:
سردار «معروفی» با تأکید بر اینکه شهید سلیمانی نگاه اهل سنت جهان اسلام را به اهل بیت، شیعه، انقلاب اسلامی و ملت ایران تغییر داد، گفت: این انقلاب، فخر انبیا و اولیا الهی است و امروز ظهور حضرت حجت، برای بقای دین خداست و حاج قاسم در مقیاس جهان اسلام، بستر ظهور را آماده کرد.
کد خبر: ۵۳۱۹۶۱
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۸ - 01July 2022

حاج قاسم در مقیاس جهان اسلام، بستر ظهور را آماده کرد

به گزارش دفاع‌پرس از کرمان، سردار «حسین معروفی» فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان امشب در جمع فرزندان شهدا ضمن گرامیداشت سالروز آازدواج حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام و حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها اظهار داشت: قرار است جلسات با فرزندان شهدا به صورت مداوم برگزار شود و این جلسات را در برخی از شهرستان‌های استان، مانند جیرفت برگزار کرده‌ایم که این جلسه بسیار معنوی بود.

وی با تاکید بر اینکه شهداء مولفه سعادت ما هستند، ابراز کرد: کرامت و عزت فرزندان شهدا باید حفظ شود و باید ثابت کرد که فرزندان شهدا جاه طلب و فرصت طلب نیستند.
 
این مقام مسئول تصریح کرد: نگاه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به فرزندان شهدا، همانند نگاه امیرالمومنین علیه السلام بود و ایشان کاری را انجام می داد که مولا امیر المومنین علیه السلام انجام می دادند. 
 
سردار معروفی با بیان اینکه گلزار شهدا کرمان، گلزار شهدا بین المللی است، تصریح کرد: در سالگرد دوم شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی هزار زائر غیر ایرانی داشته ایم و در بازه زمانی از قبل سال ۱۴۰۰ تا فروردین ماه سال جاری، ۲۴۴ هزار زائر به گلزار شهدا کرمان آمده اند.
 
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان اظهار کرد: در سالگرد سوم شهادت حاج قاسم سلیمانی پیش بینی راه اندازی ۵۰۰ موکب مردمی و حضور تعداد ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار زائر خواهیم داشت؛ بنابراین ما باید در سالگرد سوم شهادت حاج قاسم، عاشورا تولید کنیم.
 
وی خطاب به فرزندان شهداء تاکید کرد: سپاه متعلق به فرزندان شهداست و اعتبار سپاه به پدران شماست؛ استحکام درونی سپاه و قلب ما، پدران شما هستند و آنها ما را بزرگ کردند.
 
این مقام مسئول ابراز کرد: این انقلاب، فخر انبیا و اولیا الهی است و امروز ظهور حضرت حجت، برای بقای دین خداست و حاج قاسم در مقیاس جهان اسلام، بستر ظهور را آماده کرد.

سردار حسین معروفی با بیان اینکه سپهبد شهید سلیمانی را تفکر صهیونیستی و یهودی زد و آمریکایی ها آن را عملیاتی کردند، اظهار کرد: تشکیل غایی نظام برای ظهور ولایت عظما است و بزرگترین مانع ظهور اسرائیل است و بزرگترین عامل ظهور در منطقه، شهید سلیمانی شد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: انصارالله یمن، زینبیون، فاطمیون، حشدالشعبی را نباید نادیده گرفت و حاج قاسم اهل سنت متعصب را به خط کرد و از امام دفاع کرد.

وی بیان کرد: اگر بخواهیم حاج قاسم را تعریف کنیم، نمی توانیم به جبهه مقاومت برویم؛ بلکه حتما باید به هشت سال دفاع مقدس برویم؛ باید گذشته و حال پیوند دهیم و آینده را ترسیم کنیم؛ عقبه حاج قاسم آن هشت سال است که می گوید من را در گلزار شهدای کرمان در کنار مزار شهید محمد حسین یوسف الهی دفن کنید.

این مقام مسئول با بیان اینکه شهید سپهبد سلیمانی جز اسرار نظام ما و شیعه است، عنوان کرد: امام انقلابی را تشکیل داد و به فضل الهی مردم حمایت کردند و امت اسلامی را تشکیل دادند و ما هم اکنون در مرحله دولت سازی هستیم.
 
سردار حسین معروفی با اشاره به اینکه برای بقای انقلاب، امام مجموعه سپاه برای حفظ انقلاب و دستاوردهای آن و همچنین بسیج را تشکیل داد، ابراز کرد: دفاع مقدس بقای انقلاب اسلامی، اسلام ناب محمدی و حقیقت دین خدا شد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با تأکید بر اینکه شهید حاج قاسم نگاه اهل سنت جهان اسلام را به اهل بیت، شیعه، انقلاب اسلامی و ملت ایران عوض کرد خطاب به فرزندان شهدا ادامه داد: پدران شما بقای انقلاب هستند، انقلابی که اسلام‌ ناب است و این انقلاب، وصل به ظهور خواهد شد.

وی با بیان اینکه آبروی فرزندان شهید آبروی نظام، ولایت، ملت ایران و حاج قاسم است، خاطر نشان کرد: آیندگان قضاوت می کنند در هشت سال جنگ اشرار عالم، ما چگونه ناموس خود را حفظ کردیم.

انتهای پیام/
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار