به روز شده در: ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۱
عملیات احداث موکب لرستان در مرز مهران با حضور استاندار و جمعی از مسوولان استان لرستان آغاز شد.
کد خبر: ۵۳۱۹۱۵
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۵ - 01July 2022

آغاز ساخت موکب لرستان در مرز مهران

به گزارش دفاع‌پرس از خرم‌آباد، «فرهاد زیویار» استاندار لرستان با جمعی از مسوولان استان از موکب لرستان در استان ایلام بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: سفر به استان ایلام در راستای بررسی شرایط استقرار موکب لرستان در مسیر راهپیمایی اربعین صورت پذیرفت.

استاندار لرستان گفت: با توجه به در پیش بودن ایام محرم و صفر و ضرورت خدمت رسانی به زوار ابا عبدالله الحسین (ع)، از محل استقرار موکب لرستان بازدید شد و پس از بررسی وضعیت، تصمیمات لازم در رابطه با تامین نیازها اتخاذ شد.

وی افزود: با پیگیری های صورت گرفته یک قطعه زمین به ابعاد سه هزار متر مربع به لرستان برای احداث موکب اختصاص یافته که در این سفر کلنگ آن به زمین زده شد که در نظر است با پیگیری نسبت به تسریع در ساخت آن اقدامات لازم عملیاتی شود.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: اقدامات زمینه‌ای در رابطه با ارائه خدمات به زوار در ایام محرم و صفر و بویژه در راهپیمایی اربعین از مدتها قبل در قالب برگزاری جلسات هماهنگی در استان انجام شده و با توجه به تشریح وظایف دستگاه‌های اجرایی مشکلی وجود نخواهد داشت.

زیویار تصریح کرد: مردم ولایت مدار و عاشق اهل بیت لرستان همواره در ایام محرم و صفر ارادت خود را به امام حسین علیه السلام و اصحاب با وفایش ابراز داشته و امسال نیز همچون سالهای گذشته زوار لرستانی در مراسم راهپیمایی اربعین حضور پررنگ خواهند داشت.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها