به روز شده در: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۲
دفاع‌پرس گزارش می‌دهد؛
با هوشیاری و اشراف سازمان اطلاعات سپاه کربلا، شبکه سازمان یافته و بین المللی قاچاق سلاح و مشروبات الکلی خارجی شناسایی و منهدم شد.
کد خبر: ۵۳۱۱۱۰
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۶ - 27June 2022

انهدام شبکه سازمان یافته و بین المللی قاچاق سلاح و مشروبات الکلی خارجی در مازندرانبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از ساری، با هوشیاری و اشراف سازمان اطلاعات سپاه کربلا، شبکه سازمان یافته و بین المللی قاچاق سلاح و مشروبات الکلی خارجی شناسایی و منهدم شد.

این شبکه بین المللی قاچاق کالا‌های ممنوعه که سال گذشته نیز با دریافت ضربات و خسارت‌های سنگین تشکیلاتی از سازمان اطلاعات سپاه کربلا مواجهه شد بدون در نظر گرفتن هشدار‌های داده شده، این بار هم با رصد و اقدامات قاطعانه اطلاعاتی سپاه استان برای دومین بار شناسایی که طی آن علاوه بر دستگیری ۱۱ نفر از اعضای اصلی آن، ۱۰ هزار بطری از انواع مشروبات الکلی خارجی به همراه ۱۸هزار لیتر مشروبات الکلی داخلی، ۲۷ قبضه سلاح جنگی و شکاری و ۶ خودرو حامل کالا‌های ممنوعه با برآورد ۱۵ میلیارد تومان از این شبکه کشف و ضبط شد.

دستگیری ۱۱ عضو باند قاچاق مواد ممنوعه

سردار «سیاوش مسلمی» فرمانده سپاه کربلای مازندران در این رابطه گفت: به همت و تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه کربلای استان مازندران و همچنین اشراف اطلاعاتی که به برکت پایگاه‌های مقاومت بسیج در استان شکل گرفت در یک عملیات مقادیر زیادی مشروبات الکلی خارجی و داخلی کشف و ضبط شد.

مسلمی افزود: در این عملیات ۱۱نفر دستگیر و بیش از ده هزار بطری از انواع مشروبات الکلی خارجی، ۱۸هزار لیتر مشروبات الکلی دست ساز داخلی،۲۷ قبضه سلاح شکاری و جنگی، تعدادی آلات و ادوات جرم و ۶خودروی حامل کالا‌های ممنوعه به ارزش ۱۵ میلیارد تومان از این باند کشف و ضبط شد.

وی بیان داشت: به ملت بزرگ ایران این اطمینان را می‌دهیم که به برکت نیرو‌های جهادی، مومن، انقلابی که در مجموعه سپاه، مجموعه سازمان اطلاعات سپاه و هوشیاری مردم هر اقدام و عنوانی که خلاف قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران باشد شناسایی و با افراد متخلف برخورد قانون و جدی خواهد شد.

کشف و ضبط بیش از ۱۰ هزار لیتر مشروبات الکلی خارجی

حجت الاسلام «اسماعیل ملاکریمی» دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بابل نیز با تبریک هفته قوه قضائیه گفت: امروز شاهد مرحله دوم دریافت ضربات و خسارات سنگین باند وسیع توزیع مشروبات الکلی توسط سربازان‌ گمنام‌ امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان بودیم.

حجت الاسلام ملاکریمی افزود: الحمدالله با یک اشراف اطلاعاتی دقیق این باند بین المللی که در چندین استان فعالیت داشت و متهمان‌ نیز دارای سابقه متعدد قضایی بودند دستگیر شدند.

وی گفت: بیش از ده هزار لیتر مشروبات الکلی خارجی، ۱۸هزار لیتر مشروبات الکلی دست ساز،۲۷ قبضه سلاح شکاری، چندین قبضه سلاح جنگی و کالای قاچاق کلا به ارزش ۱۵میلیارد تومان از این باند کشف و ضبط شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بابل بیان داشت: در این راستا از زحمات سربازان گمنام‌ امام زمان (عج) که با رصد دقیق اطلاعاتی این باند در خارج از کشور، موجب دستگیری ۱۱ نفر از عوامل اصلی آن شدند تقدیر می‌کنیم.

حجت الاسلام ملاکریمی با هشدار به افرادی که در این فضا به دنبال ناامن کردن امنیت مردم‌ هستند، گفت: عوامل تبهکار بدانند هر حرکت و عمل آنان مورد رصد سربازان گمنام‌ امام زمان (عج) قرار دارد و دستگاه قضا برخورد قاطعی با آنان خواهد داشت.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار