به روز شده در: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۳
معاون اول قوه قضائیه:
حجت‌الاسلام «مصدق» با بیان به اینکه در قوه قضائیه در این دوره تحول و تعالی، برنامه‌ریزی شده است تا مشکلات مردم در کوتاه‌ترین مدت حل شود، گفت: حل مشکلاتی که مردم در رابطه با دستگاه قضا دارند را نصب‌العین خود قرار داده‌ایم.
کد خبر: ۵۲۳۹۴۱
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۴ - 22May 2022

مشکلات مردم در رابطه با دستگاه قضا را نصب‌العین خود قرار داده‌ایمبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از بیرجند، حجت‌الاسلام «محمد مصدق» معاون اول قوه قضائیه، امروز (یک‌شنبه) در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان جنوبی، اظهار داشت: خراسان جنوبی در همه عرصه‌های مربوط به انقلاب اسلامی از جمله شرکت در انتخابات و حضور در مراسم‌های مختلفی که انقلاب به آن نیاز داشته، نمونه است.

وی با بیان به اینکه در قوه قضائیه در این دوره تحول و تعالی، برنامه‌ریزی شده تا مشکلات مردم در کوتاه‌ترین مدت حل شود، تصریح کرد: حل مشکلاتی که مردم در رابطه با دستگاه قضا دارند را نصب‌العین خود قرار داده‌ایم.

معاون اول قوه قضائیه با اشاره به روایتی از امام حسین (ع) آمده که خطاب به کارگزاران نظام فرمودند حاجت‌ها و خواسته‌های مردم نسبت به شما نعمت‌هایی بوده که خداوند به شما ارزانی داشته است، افزود: بسیاری شاید به دنبال نعمت باشند؛ ولی این توفیق برای ما واصل شده تا به مردم خدمت کنیم.

مصدق با بیان اینکه دنیا ظرفیت پاسخگویی به همه زحماتی که برخی از افراد برای خدمت‌رسانی به مردم انجام می‌دهند را ندارد، یادآور شد: امیدواریم تا بتوانیم قدمی در حل مشکلات مردم برداریم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار