به روز شده در: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۰
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان:
«رمضانی» گفت: دولت بدون توجه به محاسبات و مناسبات سیاسی و تنها با هدف رفاه اقتصادی مردم و بریدن دست رانت‌خواران و مفسدین طرح هدفمندسازی یارانه‌ها را انجام داده است.
کد خبر: ۵۲۳۴۲۰
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۱ - 19May 2022

هدف از هدفمندی یارانه‌ها رفاه اقتصادی مردم استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از کردستان، مراسم گرامیداشت سالگرد سفر رهبر معظم انقلاب به کردستان و شهرستان بیجار و مراسم رونمایی از کتاب دانه‌های خاکشیر که روایت شهید «عبدالمطلب اکبری» اولین شهید ناشنوا کشور و با حضور خانواده این شهید گرانقدر در پردیس سینما آزادی بیجار برگزار شد.

«مهدی رمضانی» معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در این مراسم ضمن گرامیداشت سالگرد سفر رهبر معظم انقلاب به کردستان اظهار داشت: تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی در سفر به کردستان روی سه محور «وحدت، آگاهی و حضور» بود.

وی با بیان اینکه این کلیدواژه‌ها در دنیای امروز نیاز ضروری جامعه است گفت: در کردستان قومیت‌ها و مذاهب در کنار یکدیگر در صلح و آرامش و بدون هیچ منازعه‌ای زندگی می‌کنند.

رمضانی با اشاره به موضوع گام دوم انقلاب و تاکیدات رهبر مبنی بر قدرتمندشدن کشور افزود: امیدواریم در دولت انقلابی این رویه محقق شود.

این مسئول با بیان اینکه در سال نخست اقدامات انقلابی قابل قبولی شکل گرفته به موضوع جراحی بزرگ اقتصادی توسط دولت اشاره کرد و گفت: دولت بدون توجه به محاسبات و مناسبات سیاسی و تنها با هدف رفاه اقتصادی مردم و بریدن دست رانتخواران و مفسدین این کار را انجام داده است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با اشاره به ضرورت همراهی مردم با دولت برای تحقق کامل اهداف این طرح، رشد تولید ملی و تقویت اقتصاد را نتایج مهم این طرح دانست.

در پایان مراسم از خانواده شهید «عبدالمطلب اکبری» تقدیر و تجلیل شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها