به روز شده در: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۲
فتح خرمشهر؛ فتح خون/ استاندار کرمانشاه:
«امیری مقدم» گفت: اجرای برنامه‌های گرامیداشت عملیات‌های دفاع مقدس برای حفظ و اقتدار نظام جمهوری اسلامی امری لازم و ضروری است.
کد خبر: ۵۲۳۳۶۴
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۶ - 18May 2022

اجرای برنامه‌های دفاع مقدس برای حفظ نظام جمهوری اسلامی ضروری استبه گزارش دفاع‌پرس از کرمانشاه، «بهمن امیری مقدم» استاندار کرمانشاه شامگاه روز چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس استان که با محوریت سالروز آزادسازی خرمشهر که در سالن جلسات سردار شهید سلیمانی استانداری برگزار شد، اظهار داشت: اجرای برنامه‌های گرامیداشت عملیات‌های دفاع مقدس برای حفظ و اقتدار نظام جمهوری اسلامی امری لازم و ضروری است.

وی با تاکید به اینکه برنامه‌های سالروز فتح خرمشهر در استان کرمانشاه باید دقیق و درست اجرا شود، افزود: نباید بگذاریم یاد و خاطره حماسه سوم خرداد کهنه شود.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: سوم خرداد همیشه زنده بوده و عملیات‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس همیشه زنده است، چون شهدا زنده هستند.

امیری مقدم تاکید کرد: کمیته‌های گرامیداشت عملیات‌های دفاع مقدس باید برنامه‌ها را درست و مناسب اجرا کنند و اگر برنامه‌ای ضعیف باشد بهتر است که اجرا نشود.

وی با اشاره به اجرای مناسب برنامه سالروز عملیات بازی دراز با تقدیر از مسئولان برگزاری، گفت: مردم استقبال خوبی برای شرکت در برنامه‌ها داشتند و باید در حوزه فراهم شدن امکانات و خدمات تصمیم‌های لازم اتخاذ شود تا یادمان‌ها به محل همیشگی حضور مردم تبدیل شود.

استاندار کرمانشاه خاطر نشان کرد: صدا و سیما و رسانه‌ها بیش از پیش در معرفی عملیات‌ها و بازگویی رشادت‌ها و حماسه‌های دفاع مقدس توجه کنند و زنگ مقاومت صرفاً یک زنگ نباشد و خاطره گویی و بازخوانی حماسه‌ها و عملیات‌ها در مدارس و دانشگاه در دستور کار قرار گیرد.

امیری مقدم گفت: استان کرمانشاه در عملیات بیت المقدس ۴۱ شهید و ۳۰ جانباز داشته است که باید دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان در روز سوم خرداد به بهترین شکل انجام شود.

وی توجه به برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی در مدارس و دانشگاه‌ها و نیروهای مسلح را از برنامه‌های مهم سالروز حماسه فتح خرمشهر عنوان کرد و گفت: خدمت به شهدا نتیجه‌اش شفاعت شهدا در روز قیامت است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها