به روز شده در: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۱
مشاور وزیر نفت در امور ایثارگران خبر داد؛
حسینی گفت: در خصوص بند «د» ماده ۲۰ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ نیز ۲۳ هزار و ۹۲۳ نفر تبدیل وضعیت شدند که در مجموع ۴۱ درصد از ایثارگران این وزارتخانه تبدیل وضعیت شده‌اند.
کد خبر: ۵۲۳۰۲۴
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۵ - 17May 2022

تبدیل وضعیت استخدامی ۴۱ درصد از ایثارگران وزارت نفتبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، «سید فتح‌الله حسینی» مشاور وزیر نفت در امور ایثارگران با اشاره به تبدیل وضعیت شغلی ایثارگران در وزارت نفت اظهار داشت: روند اداری گزینش دارای سرعت مناسبی نیست و به همین دلیل فرایند تبدیل وضعیت شغلی ایثارگران به تدریج در حال انجام است و امیدواریم رئیس هیئت عالی گزینش دستورات لازم را جهت تسریع این فرایند در دستگاه‌ها صادر کند.

وی افزود: خانواده‌های محترم ایثارگران جهت تأیید گزینش تنها احتیاج به دو استعلام دارند و قاعدتاً این مراحل باید با سرعت بیشتری نسبت به موارد دیگر انجام شود.

مشاور وزیر نفت در امور ایثارگران با اشاره به مشمولان بند «و» ماده ۲۰ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ گفت: پنج هزار و ۴۵ نفر از مشمولان این بند در وزارت نفت تبدیل وضعیت شده‌اند. در خصوص بند «د» ماده ۲۰ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ نیز ۲۳ هزار و ۹۲۳ نفر تبدیل وضعیت شدند که در مجموع ۴۱ درصد از ایثارگران این وزارتخانه تبدیل وضعیت شده‌اند.

حسینی ادامه داد: شخص وزیر نفت با دغدغه پیگیر این موضوع است و سایر همکاران ما نیز تلاش خود را برای هر چه سریع‌تر انجام شدن این کار انجام می‌دهند.

انتهای پیام/ 118

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار