به روز شده در: ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۸
رئیس پلیس پیشگیری انتظامی کشور:
سردار معصوم‌بیگی با بیان اینکه پلیس و شهرداری محور‌های کاری مشترک و زیادی در ارتباط با تکریم شهروندان دارند گفت: عملکرد شهرداری‌ها و انتظامی کشور در میزان رضایت‌مندی مردم موثر و تاثیرگذار است.
کد خبر: ۵۲۲۹۶۴
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۲ - 17May 2022

پلیس و شهرداری دو نهاد تاثیرگذار در میزان رضایت‌مندی مردم استبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «مهدی معصوم بیگی» در آیین تکریم و معارفه فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران با گرامیداشت سوم خرداد؛ سالگرد آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: شکرگزار نعمت ولایت و امنیت در ایران هستیم که علی‌رغم حجم انبوه دسیسه معاندان و دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون موفق به خدشه دار کردن نظم و آرامش در ایران سرافراز نشده‌اند و اقتدار کشورمان علاوه بر عنایت خداوند متعال، مرهون هم افزایی تمامی دستگاه‌های امنیت ساز و همراهی مردم عزیز و نجیب است.

وی با اشاره به موفقیت‌های فرماندهی کل انتظامی کشور در امر هوشمندسازی خدمات گفت: بحمدالله پلیس جمهوری اسلامی ایران از جمله سازمان‌های پیشتاز و پیشگام در امر هوشمندسازی است و بر این اساس امروز شاهد ارتقاء کمیت و کیفیت خدمات انتظامی و امنیت مثال زدنی در گستره پهناور ایران عزیزمان هستیم.

سردار معصوم بیگی با تاکید بر اینکه اهمیت امنیت ایجاب می‌نماید تا مولفه‌های تاثیرگذار در ارتقاء و استمرار امنیت را برابر با استاندارد‌های جهانی کنیم تصریح کرد: با این وصف همت و مساعی تمامی مسئولان، سازمان‌ها و نهاد‌های موثر در تامین نظم و آرامش بر این امر متمرکز شده است تا خدمات مورد نیاز مردم در همه زمینه‌ها به نحو مطلوب تامین شود.

رئیس پلیس پیشگیری انتظامی کشور با اشاره به اینکه از زمان‌های گذشته بلدیه‌ها، عدلیه‌ها و نظمیه‌ها سه نهاد شناخته شده و تاثیرگذار در امر خدمات رسانی و گسترش امنیت و عدل بودند ادامه داد: وجوه مشترک زیادی بین مجموعه‌های شهرداری و پلیس وجود دارد که مهم‌ترین آن حجم انبوه مراجعات مردمی برای دریافت خدمات است از این رو پلیس و شهرداری مردمی‌ترین سازمان و تاثیرگذارترین نهاد در تامین آرامش مردم و استقرار نظم عمومی محسوب می‌شوند.

وی به ضرورت تشکیل یگان‌های حفاظت در دستگاه‌های اجرایی اشاره و افزود: یگان حفاظت شهرداری تهران در سال ۱۳۹۳ تشکیل و در حال حاضر خدمات ارزنده‌ای در استقرار انضباط شهری و اجتماعی، اجرای احکام قضایی، تامین امنیت ۸۰۰ مجموعه وابسته به شهرداری تهران و تامین نظم و امنیت برخی از تفرجگاه‌ها و بوستان‌های شهری ارائه می‌دهد.

سردار معصوم بیگی در خاتمه این مراسم با بیان اینکه فرمانده اسبق و فقید یگان حفاظت شهرداری تهران سردار محمدکریم بیات از یادگاران دوران دفاع مقدس و منشا خدمات ارزنده بود خاطرنشان کرد: در مدت حضور ایشان در یگان حفاظت شهرداری شاهد اقدامات خوبی بودیم که جای قدردانی دارد.

وی با معرفی سرهنگ سیدهادی موسوی به عنوان فرمانده جدید یگان حفاظت شهرداری تهران گفت: سرهنگ موسوی از افسران باتجربه، مومن، با انگیزه و صاحب تجربه در امور انتظامی هستند که ضمن آرزوی توفیق و سربلندی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای ایشان، انشاء الله با همراهی شهرداری تهران و پشتیبانی انتظامی کشور شاهد تحول بنیادین در انجام ماموریت‌ها و خدمت رسانی به مردم خواهیم بود.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار