به روز شده در: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۳:۱۵
نماینده مردم در مجلس:
توسلی با بیان اینکه دولت باید اقدامات خود را جهت کمک به معیشت مردم افزایش دهد، گفت: طبیعتاً و قطعاً گفتگوی رئیس‌جمهور با مردم وزنه سنگین‌تری نسبت به سایر مسئولان کشوری به شمار می‌رود و همواره اثر بیشتری در اذهان عمومی خواهد داشت.
کد خبر: ۵۲۲۹۰۹
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۸ - 17May 2022

دولت باید اقدامات خود را جهت کمک به معیشت مردم افزایش دهد

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «فتح‌الله توسلی» نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی در رابطه با توضیحات اخیر رئیس جمهور درباره اصلاح سیاست ارز ترجیحی و تلاش برای اقناع افکار عمومی، اظهار داشت: ممکن است هنوز اقناع صد در صدی اتفاق نیفتاده باشد؛ اما نکته مهم آن است که به واسطه گفت‌وگوی اخیر حجت‌الاسلام رئیسی با مردم در گام ابتدایی بخش مهمی از نگرانی‌ها برطرف شده است. دولت باید اقدامات خود را جهت کمک به معیشت مردم افزایش دهد و با ادامه مسیر گفتمان با جامعه، سایر نگرانی‌ها را نیز مرتفع سازد.

توسلی با اشاره به اینکه افزایش و واریز یارانه‌ها اقدام مهمی بود، تصریح کرد: دولت باید فعالیت‌های عملی و ملموس خود در جهت کمک به معیشت مردم را افزایش دهد تا نگرانی و دغدغه مردم کاهش یابد و آرامش بر جامعه حاکم شود.

نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی درباره ضرورت صحبت مستقیم رئیس جمهور با مردم، بیان کرد: طبیعتاً و قطعاً گفت‌وگوی رئیس‌جمهور با مردم وزنه سنگین‌تری نسبت به سایر مسئولان کشوری به شمار می‌رود و همواره اثر بیشتری در اذهان عمومی خواهد داشت.

توسلی با بیان اینکه مجموعه دولت چندین بار با مردم صحبت کرده بودند، تاکید کرد: پیش از رئیس‌جمهور، وزرا و معاون اول نیز برای مردم توضیحاتی ارائه کرده بودند؛ اما وزرا باید در میدان کار خود را انجام دهند؛ اگرچه توضیحات آن‌ها نیز درباره پیشبرد اهداف اهمیت ویژه‌ای دارد، اما آنچه رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با مردم مطرح می‌کند بازتاب بیشتری خواهد داشت.

منبع: مهر

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها