به روز شده در: ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۳
وزیر امور خارجه گفت: ترور هدفمند «شیرین ابوعاقله» که با هدف کتمان اخبار جنایات رژیم اسرائیل انجام شد، نشاندهنده ترس اشغالگران از آگاهی جهانیان از واقعیت ظلم در صحنه فلسطین است.
کد خبر: ۵۲۲۰۲۶
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۲ - 12May 2022

واکنش وزیر خارجه ایران به شهادت خبرنگار الجزیره در فلسطینبه گزارش گروه اخبارداخلی دفاع‌پرس، «حسین امیرعبداللهیان» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امشب (پنجشنبه) به شهادت خبرنگار الجزیره واکنش نشان داد.

وی در توئیتی در این خصوص نوشت: ترور هدفمند شیرین ابوعاقله که با هدف کتمان اخبار جنایات رژیم جعلی اسرائیل انجام گرفت، نشان دهنده ترس اشغالگران از آگاهی جهانیان از واقعیت ظلم در صحنه فلسطین است.

وی افزود: فلسطین زنده است و اشغالگری رو به زوال است و بی کیفری رژیم باید خاتمه یاید.

به گزارش فارس، نظامیان رژیم صهیونیستی دیروز (چهارشنبه) در یورش به جنین در کرانه باختری «شیرین ابوعاقله» خبرنگار فلسطینی شبکه «الجزیره» را در حالی که جلیقه خبرنگاری به تن داشت، به شهادت رساندند. گفتنی است این جنایت رژیم صهیونیستی با واکنش‌های گسترده فلسطینی و غیرفلسطینی همراه شد.

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران نیز دیروز هدف قرار دادن تعمدی شهید «شیرین ابوعاقله» خبرنگار الجزیره توسط نظامیان صهیونیست را شدیدا محکوم و بر پاسخگویی این رژیم در این خصوص تأکید کرد.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها