به روز شده در: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
فتح خرمشهر؛ فتح خون/ معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی:
سرهنگ گودرزی گفت: تفکر انقلابی و خودباوری ملت ایران موجب آزادسازی خرمشهر شد و امروز برای آزادکردن خرمشهرهای پیش رو باید با نگاه انقلابی و تکیه بر توانمندی‌ها و ظرفیت‌های داخلی مشکلات را برطرف کنیم.
کد خبر: ۵۲۱۷۸۰
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۸ - 11May 2022
تفکر انقلابی و خودباوری ملت ایران موجب آزادسازی خرمشهر شد/ خدمت رسانی به مردم مهمترین محور برنامه های سپاه و بسیج در سالروز گرامیداشت سوم خردادبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اراک، سرهنگ پاسدار «محمد گودرزی» معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی عصر امروز (چهارشنبه) در نشست ستاد گرامیداشت مناسبت های دفاع مقدس و مقاومت استان با موضوع گرامیداشت ایام‌الله سوم خرداد اظهار داشت: فتح خرمشهر نماد ایستادگی و مقاومت ملت ایران است و فتح خرمشهر درس‌های فراوانی دارد که اعتماد به نصرت الهی و خودباوری مهمترین درس حماسه سوم خرداد است و بازخوانی آنها برای نسل جوان بسیار راهگشا است.
 
وی افزود: تفکر انقلابی و خودباوری ملت ایران موجب آزادسازی خرمشهر شد و امروز برای آزادکردن خرمشهرهای پیش رو باید با نگاه انقلابی و تکیه بر توانمندی ها و ظرفیت‌های داخلی مشکلات را برطرف کنیم.
 
سرهنگ گودرزی توجه به مردمی بودن گرامیداشت سالروز حماسه سوم خرداد را یک ضرورت مهم خواند و گفت: سپاه و بسیج با تکیه بر پایگاه و حوزه های مقاومت بسیج و محوریت مساجد برنامه های مردمی را در دستور کار دارد.
 
وی با بیان اینکه خدمت رسانی به مردم محوریت فعالیت‌های سپاه و بسیج در ایام سالروز گرامیداشت سوم خرداد است، افزود: در این راستا رزمایش الی بیت‌المقدس با کارکردهای خدمت رسانی به مردم در دستور کار است و همچنین افتتاح پروژه های محرومیت زدایی و ادامه نهضت کمک مومنانه در ذیل این رزمایش است.
 
معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی اضافه کرد: رویکرد تمام برنامه‌ها در سال جاری جهاد تبیین است و با توجه به اینکه فتح خرمشهر نماد هویت مقتدر ملت ایران است امروز حماسه‌های هویت‌ساز همچون فتح خرمشهر باید به خوبی برای مردم تبیین شود.
 
وی خاطر‌نشان کرد: وحدت و برادری نیروهای مسلح و مردم برای فتح قله‌های بلند مهمترین پیام فتح خرمشهر است که این مسئله روز به روز باید تقویت شود چرا که رمز پیشرفت کشور در گام دوم انقلاب وحدت و همدلی است.
 
انتهای پیام/ 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار