به روز شده در: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۶
فتح خرمشهر؛ فتح خون/ ارشد نظامی ارتش در استان مرکزی:
سرهنگ صادقیان گفت: فتح خرمشهر نتیجه عینی نصرت خداوند به ملت ایران است و امام خمینی (ره) با جمله خرمشهر را خدا آزاد کرد راهبرد ملت ایران در مقابله با بحران‌های آینده را به خوبی ترسیم کردند.
کد خبر: ۵۲۱۷۷۵
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۹ - 11May 2022
فتح خرمشهر نتیجه عینی نصرت خداوند به ملت ایران است/برگزاری همایش وحدت و مودت نیروهای مسلح به میزبانی ارتش در استان مرکزیبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اراک، سرهنگ «محمد صادقیان» فرمانده پدافند هوایی حضرت علی اکبر (ع) اراک و ارشد نظامی ارتش در استان مرکزی ‌امروز (چهارشنبه) در نشست ستاد گرامیداشت مناسبت های دفاع مقدس و مقاومت استان با موضوع گرامیداشت ایام‌الله سوم خرداد اظهار داشت: حماسه سوم خرداد ملت ایران جلوه‌ای از نصرت الهی و نتیجه وحدت و هم افزایی نیروهای مسلح و حضور ملت ایران در کسب پیروزی‌های بزرگ و مقابله با دشمنان است که پیام اقتدار ملت ایران را به دنیا مخابره کرد.
 
وی افزود: فتح خرمشهر نتیجه عینی نصرت خداوند به ملت ایران است و امام خمینی (ره) با جمله خرمشهر را خدا آزاد کرد راهبرد ملت ایران در مقابله با بحران‌های آینده را به خوبی ترسیم کردند و آن هم تکیه به نصرت الهی و اعتماد به قدرت خداوند است.
 
سرهنگ صادقیان اضافه کرد: عملیات افتخار آمیز بیت المقدس که موجب فتح خرمشهر شد علاوه بر اینکه هیمنه استکبار جهانی را خرد کرد موجب تثبیت اقتدار ملت ایران شد و مقدمه پیشرفت ها و بالندگی ملت ایران در عرصه‌های مختلف را فراهم کرد و تفکر مقاومت برگرفته از تفکر فتح خرمشهر است.
 
وی ادامه داد: گرامیداشت حماسه سوم خرداد تجلیل از مقاومت ملت ایران و رزمندگان اسلام است که باید از این فرصت بسیار ارزشمند به خوبی استفاده کرد و خوشبختانه در استان مرکزی با ظرفیت های بسیار خوبی که ستاد کنگره شهدای استان ایجاد کرده فضا برای اقدامات و فعالیت های مختلف به خوبی فراهم است.
 
فرمانده پدافند هوایی حضرت علی اکبر (ع) اراک اضافه کرد: در راستای گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر و حماسه سوم خرداد همایش وحدت و مودت نیروهای مسلح استان به میزبانی مرکز پدافند هوایی حصرت علی اکبر (ع) اراک برگزار می‌شود که برنامه‌های مختلفی از جمله تجلیل از خانواده معظم شهدا و رزمندگان و تبیین حماسه سوم خرداد و عملیات بیت المقدس در این برنامه پیش‌بینی شده است.
 
این مسئول خاطر‌نشان کرد: جهاد تبیین مهمترین و موثرترین راهکار در برابر با تهدیدات و توطئه‌های دشمنان در جنگ روانی و جنگ شناختی است و همه وظیفه داریم حماسه‌های دفاع مقدس را با جهاد تبیین به نسل جوان جامعه منتقل سازیم.
 
انتهای پیام/ 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها