به روز شده در: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۰
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:
سردار کریمی گفت: تیپ همیشه سرافراز و موفق ۷۱ سپاه روح‌الله همچون گذشته در مناطق مرزی خوش درخشیده است چرا که راهبرد «ایران قوی» در همه ابعاد در دستور کار سپاه پاسداران است.
کد خبر: ۵۲۱۳۴۶
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۴ - 09May 2022
درخشش تیپ ۷۱ مردم پایه سپاه روح الله در دفاع از مرزهای غرب کشور/ راهبرد ایران قوی در همه ابعاد در دستور کار سپاه پاسداران استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اراک، سردار «محسن کریمی» فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی امروز از پاسگاه‌های مرزی تیپ ۷۱ مردم‌پایه سپاه روح‌الله در مناطق و ارتفاعات مرزی نوسود، ازگله و ثلاث باباجانی بازدید و در جریان وضعیت و میزان آمادگی‌های آنان برای تامین امنیت مرزها، مقابله با تهدیدات و شرارت‌های ضد انقلاب و دشمنان امنیت و آرامش ملت ایران و اقدامات آنها در حوزه های خدمت رسانی به مردم قرار گرفت.
 
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی در این بازدید که سردار «رضا کریمی» فرمانده تیپ ۷۱ مردم پایه سپاه روح الله وی را همراهی می‌کرد، با قدردانی از مجاهدت ، فداکاری و هوشیاری رزمندگان اسلام و خصوصا رزمندگان تیپ ۷۱ سپاه روح الله در مناطق سخت و صعب العبور مرزی تأکید کرد: شما پاسداران طلایه‌دار و پیشتاز حفظ امنیت پایدار و ناکامی دشمنان برای به مخاطره انداختن آن هستید و زحمات شبانه روزی شما عزیزان قابل تقدیر است و تیپ همیشه سرافراز و موفق ۷۱ سپاه روح الله همچون گذشته در مناطق مرزی خوش درخشیده است.
 
سردار کریمی با تقدیر از اقدامات و مجاهدت های فرماندهی و پرسنل تیپ ۷۱ سپاه روح الله در مناطق مرزی اظهار کرد: در طی سال های گذشته تیپ ۷۱ سپاه روح الله در عرصه های مختلف دفاع از حرم اهل بیت (ع)، دفاع از امنیت مرزهای کشور از جمله شمال غرب و غرب کشور ، دفاع از ارزش های اسلامی در مقاطع مختلف، خدمت رسانی به مردم استان و استان های مختلف در بحران هایی چون سیل، زلزله و کرونا و سایر رسالت های پاسداری از انقلاب اسلامی عملکرد درخشانی به ماندگار گذاشته است.
 
وی افزود: همچنین تیپ ۷۱ سپاه روح الله در تربیت نیرو برای پاسداری از انقلاب اسلامی و مدافعین حرم اهل بیت (ع) نیز کارنامه درخشانی دارد و نقش آفرینی رزمندگان تیپ ۷۱ سپاه روح الله و خصوصا جوانان در مناطق مرزی غرب کشور نشان از پویایی و زنده بودن فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت طلبی در جامعه دارد.
 
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اینکه نیروهای مسلح غیرتمندانه و مقتدرانه از امنیت مرزهای کشور دفاع می کنند، گفت:دشمنان از اقتدار، وحدت و برادری میان نیروهای خدوم مسلح در وحشت هستند و اقتدار نیروهای مسلح برگرفته از هدایت ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری ، وجود معنویت مبتنی بر اسلام ناب محمدی، پشتوانه مردمی و تکیه بر ظرفیت های داخلی است و اقتدار روز افزون نیروهای مسلح نماد پیروزی در جنگ تحریمی و توطئه های دشمنان است.
 
وی با تأکید بر اینکه سپاه همواره بر شاکله معنوی خود استوار و مستحکم ایستاده افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دفاع از امنیت و پاسداری همه جانبه از انقلاب و ارزش های اسلامی همه توانایی ها و ظرفیت ها را به کارگیری کرده و در برابر هرگونه تهدید قاطعانه ایستادگی خواهیم کرد.
 
سردار کریمی ادامه داد: راهبرد ایران قوی در همه ابعاد در دستور کار سپاه پاسداران است و سپاه مصمم است روند صعود و فتح قله های بلند پیشرفت و سعادت ملت و ایران اسلامی را با تکیه بر توانمندی ها و ظرفیت های بومی با قوت تر از گذشته ادامه دهد.
 
وی خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران نهادی برآمده از متن انقلاب و سنگر مستحکم مردم ایران است و برای دفاع از امنیت کشور، خدمت به مردم و رفع مشکلات کشور با ایثار و شهادت‌طلبی گام برمی‌دارد و لحظه ای از انجام ماموریت‌ها غفلت نخواهد کرد.
 
انتهای پیام/ 
برچسب ها: بسیج ، سپاه ، امنیت ، پاسدار ، اقتدار
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها