به روز شده در: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۲:۲۹
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ کردستان:
امیر «رحمت‌پور» گفت: ارتش در اوج آمادگی رزمی و صلابت، با قامتی استوار و درخشان در جهان می‌درخشد که مایه آرامش و امید برای دوستداران ایران و نظام و یاس و ناامیدی دشمنان آن است.
کد خبر: ۵۱۷۰۲۸
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۱ - 18April 2022

ارتش با قامتی استوار در جهان می‌درخشدبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از کردستان، امیر سرتیپ «حمید رضا رحمت‌پور» فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ کردستان امروز در مراسم بزرگداشت روز ارتش‌ که با حضور مسئولان و فرماندهان نظامی و انتظامی استان کردستان در بلوار آزادگان سنندج برگزار شد، ضمن گرامیداشت روز ارتش و یاد و خاطره شهدا بویژه شهدای ارتش اظهار داشت: ۲۹ فروردین به عنوان روز ارتش و حماسه‌آفرینی‌های نیروهای دلیر و قهرمان نامگذاری شده ‌و ارتش جمهوری اسلامی ایران در طول سال‌ها عمر با برکت انقلاب اسلامی به عنوان یک سازمان اثرگذار در تمامی حوادث کوچک و بزرگ نقش برجسته خود را به خوبی ایفا کرده است.

وی افزود: تقدیم ۴۸ هزار شهید ارتشی گلگون‌ کفن و هزاران جانباز سرافراز خود گواه بر این امر است و نشان‌دهنده صداقت شعار «ارتش فدای ملت» است.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ کردستان ادامه داد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در بلاهای طبیعی برای ایجاد آرامش و کمک به مردم پای کار آمده است که زلزله سرپل ذهاب، سیل خرم آباد، پل‌دختر و گلستان و برف سنندج و بحران آر در این شهرستان گوشه‌ای از این خدمات است.

امیر رحمت‌پور تاکید کرد: ارتش در اوج آمادگی رزمی و صلابت، با قامتی استوار و درخشان در جهان می‌درخشد کا مایه آرامش و امید برای دوستداران نظام است و در مقابل مایه ناامیدی برای دشمنان نظام و ایران اسلامی است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها