به روز شده در: ۰۹ مهر ۱۴۰۱ - ۰۵:۵۰
نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران، فردا در مصلای امام‌خمینی (ره)، به امامت حجت‌الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۵۰۶۹۹۵
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۷ - 17February 2022

برگزاری نمازجمعه این هفته تهران به امامت حجت‌الاسلام ابوترابی‌فردبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته تهران، فردا ۲۹ بهمن‌ماه در مصلای امام‌خمینی (ره)، به امامت حجت‌الاسلام‌ سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد و با رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

بر همین اساس طبق روال، ساعت ۱۰ صبح درب‌های مصلی به روی نمازگزاران گشوده می‌شود و برنامه از ساعت ۱۰ و ۴۵ دقیقه آغاز خواهد شد.

برنامه پیش از خطبه‌های نمازجمعه این هفته تهران با قرائت قاری قرآن ابوالفضل قدیانی آغاز می‌شود و با بیان احکام توسط حجت‌الاسلام هاشمی ادامه پیدا خواهد کرد.

در پیش از خطبه‌های این هفته حجت‌الاسلام‌ هادی برای دومین بار به عنوان سخنران پیش از خطبه‌ها به طرح بحث‌های خانواده می‌پردازد.

طبق روال هفته‌های گذشته میز‌های خدمت جهت خدمات‌رسانی به نمازگزاران محیا است و همچنین مجموعه برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی برای نونهالان، نوجوانان و جوانان مطابق هفته‌های گذشته برقرار است.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار