به روز شده در: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۲
نمازگزاران آبادان پس از اقامه آیین عبادی سیاسی نماز جمعه با برگزاری راهپیمایی علیه آل سعود و آمریکا و رژیم صهیونیستی انزجار خود را از اقدام‌های انجام گرفته آنها در یمن ابراز کردند.
کد خبر: ۵۰۳۰۳۸
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۷ - 28January 2022

اعلام انزجار نمازگزاران آبادانی از جنایات آل سعود در یمنبه گزارش دفاع‌پرس از اهواز، نمازگزاران آبادانی امروز پس از اقامه نماز جمعه در محکومیت جنایت‌های ضد بشری علیه مردم مظلوم یمن، راهپیمایی کردند.

نمازگزاران آبادان دقایقی پس از اقامه آیین عبادی سیاسی نماز جمعه با برگزاری راهپیمایی با مشت هایی گره کرده و سردادن شعار علیه آل سعود و آمریکا و رژیم صهیونیستی انزجار خود را از اقدام‌های انجام گرفته آنها در یمن ابراز کردند.

مردم حاضر در راهپیمایی با دست های گره کرده شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سردادند و علیه کشتار وحشیانه مردم مظلوم یمن اعلام انزجار کردند.

مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود خائن، سلام ما بر یمن قهرمان، رژیم آل سعود ظلم و جنایتش شده چون یهود، آل سعود جیره خوار آمریکاست، یمنی بیدار است از سعودی بیزار است و اسلام پیروز است سعودی نابود است از جمله شعارهای نمازگزاران در این راهپیمایی بود.

جنگنده‌های متجاوز ائتلاف عربستان و امارات روز جمعه گذشته یک زندان در استان صعده یمن را بمباران کردند که در نتیجه آن ۸۲ نفر کشته و ۲۶۶ نفر دیگر زخمی شدند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها