به روز شده در: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۱
«مرتضایی» گفت: دید و بازدیدهای مسئولین با خانواده معظم شهدا باید منجر به برداشتن باری از دوش خانواده‌ها و رفع برخی از مشکلات آنان شود.
کد خبر: ۵۰۲۹۵۷
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۶ - 28January 2022

دیدار مسئولین با خانواده های شهدا باید منجر به رفع برخی مشکلات آنان شودبه گزارش دفاع‌پرس از اصفهان، «علی اکبر مرتضایی» فرماندار ویژه کاشان در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان کاشان ضمن گرامیداشت جایگاه خانواده‌های شاهد و ایثارگر، امنیت فعلی کشور را مدیون ایثارگری و رشادت‌های شهدا و ایثارگران دانست و اظهار داشت: دیدار با خانواده شهدا نباید صرفاً رفع تکلیف باشد چراکه این عزیزان توقعی از مسئولین ندارد اما ما باید با احصاء نیازها و مشکلات به نوعی حلال مسائل آنها باشیم.

وی افزود: دید و بازدیدهای مسئولین با خانواده معظم شهدا باید منجر به برداشتن باری از دوش خانواده‌ها و رفع برخی از مشکلات آنان شود.

فرماندار ویژه کاشان مباحث عمده‌ای که خانواده معظم شهدا و ایثارگران با آن روبرو هستند را بیمه و درمان، اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران، مسکن و برنامه‌های بزرگداشت شهداء اعلام کرد و ادامه داد: با احصاء مسائل و اهتمام بیشتر می توان براساس اولویت بندی، موارد را حل و فصل کرد، چراکه هنر و هدف ما در جلسات باید حل مشکلات باشد.

وی زمان‌بندی و هماهنگی تمام دستگاه‌ها با بنیاد شهید و امور ایثارگران برای انجام دیدارها و تلاش برای رفع مشکلات و دغدغه‌های خانواده معظم شهداء را مورد تاکید قرار داد.

جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان به ریاست فرماندار ویژه کاشان و به دبیری بنیاد شهید و امور ایثارگران و با حضور اعضای شورا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

بررسی مصوبات جلسات قبل، ارائه گزارش اقدامات انجام شده و برنامه ریزی و هماهنگی جهت دیدار و تکریم خانواده‌های شهدا موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

انتهای پیام/ 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار