به روز شده در: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۱
ارشد نظامی ارتش در آذربایجان شرقی و اردبیل:
امیر «شفیعی» گفت: به نظر می‌رسد امسال نیروهای مسلح جزو اهداف اصلی حملات دشمنان بوده و هستند که باید با رصد کردن فضای مجازی، به تدوبن برنامه جهت خنثی کردن نقشه‌های دشمن بپردازیم‌.
کد خبر: ۵۰۲۹۵۵
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰ - 28January 2022

به گزارش دفاع‌پرس از تبریز، امیر سرتیپ دوم «امیرحسین شفیعی» ارشد نظامی ارتش در آذربایجان شرقی و اردبیل امروز در جلسه هماهنگی و ابلاغ اقدامات نیروهای مسلح استان آذربایجان شرقی برای دهه فجر، اظهار داشت: در هر عرصه و زمانی دشمنان ما اهداف جدیدی برای خود تعریف می‌کنند و با کمک استکبار جهانی آن اهداف را مورد هجمه قرار می‌دهند. به نظر می رسد امسال نیروهای مسلح جزو اهداف اصلی حملات دشمنان بوده و هستند که باید با رصد کردن فضای مجازی، به تدوبن برنامه جهت خنثی کردن نقشه‌های دشمن بپردازیم‌.

وی در ادامه با اشاره به لزوم پیشرفت و اجرای برنامه‌ها به صورت مدون و طرح‌ریزی شده، تاکید کرد: امسال در دهه فجر به گونه‌ای حاضر می‌شویم که این پا در رکابی را نمایش می‌دهیم.

امیر شفیعی افزود: به مناسبت ایام الله دهه فجر در روزهای ۱۲ و ۲۲ بهمن استفاده از استخر مروارید ارتش برای خانواده‌های کلیه کارکنان نیروهای مسلح رایگان خواهد بود.

ارشد نظامی ارتش در آذربایجان شرقی و اردبیل در پایان نیز از برگزاری مسابقه تیراندازی بین نیروهای مسلح در تاریخ ۱۳ بهمن ماه در شهر تبریز خبر داد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها