به روز شده در: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۶
رئیس کمیته امداد در گفت‌وگو با دفاع‌پرس خبر داد؛
رئیس کمیته امداد با اشاره به توزیع اقلام ضروری اولیه میان مددجویان سیل‌زده، گفت: بخش دوم اقلام مورد نیاز تا هفته آینده تحویل خانواده‌های تحت حمایت می‌شود.
کد خبر: ۵۰۲۷۸۶
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۷ - 27January 2022

توزیع بخش دوم اقلام مورد نیاز بین مددجویان سیل‌زده در روزهای آینده«سید مرتضی بختیاری» رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، با بیان اینکه پنج هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی خانواده‌های مددجوی کمیته امداد در سیل اخیر هرمزگان دچار آسیب شده است، اظهار داشت: حدود هزار واحد مسکونی به طور کامل تخریب شده که به محض اتمام ارزیابی‌ها توسط بنیاد مسکن، کار ساخت این واحدها با همکاری کمیته امداد، خیران و دیگر نهادها از هفته آینده آغاز خواهد شد؛ همچنین حدود چهار هزار خانه نیازمند ایزوگام است که کار آن از فردا آغاز می‌شود.

وی به تخریب وسایل ضروری زندگی مددجویان اشاره کرد و ادامه داد: بنیاد مستضعفان ۷۷ میلیارد تومان برای کمک به معیشت مددجویان اختصاص داده که از این میزان اعتبار خوبی برای مناطق سیل‌زده شرق هرمزگان در نظر گرفته شده است.

رئیس کمیته امداد با اشاره به توزیع اقلام ضروری اولیه میان مددجویان سیل‌زده، گفت: بخش دوم اقلام مورد نیاز تا هفته آینده تحویل خانواده‌های تحت حمایت می‌شود.

بختیاری بیان کرد: همچنین در روزهای نخست پس از وقوع سیل، یک ماه مستمری فوق‌العاده به حساب سرپرستان خانوار مددجویان سیل‌زده در استان‌های هرمزگان، سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و فارس واریز شد.

وی با تقدیر از همکاری نهادهای مختلف از جمله بسیج سازندگی و قرارگاه مدینه منوره برای کمک به سیل‌زدگان استان، اظهار داشت: بخشی از خانواده‌ها که مسکن خود را از دست داده‌اند در چادر زندگی می‌کنند که باید هر چه سریع‌تر منازل انها بازسازی و تحویل داده شود.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار