به روز شده در: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۸
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر:
«طاهری» گفت: محور جهاد تبیینی، جامعه هیئت مذهبی و تشکل‌های دینی هستند.
کد خبر: ۵۰۲۵۹۸
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۱ - 25January 2022

محور جهاد تبیینی تشکل‌های دینی هستندبه گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، حجت‌الاسلام «محمدرضا طاهری» مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، امروز در نشست شورای هماهنگی شبکه‌های هیئت‌های و تشکل‌های دینی کشور در بوشهر اظهار داشت: محور جهاد تبیینی، جامعه هیئت مذهبی و تشکل‌های دینی هستند.

وی گفت: افق متعالی که مقام معظم رهبری از هیئت‌ها و تشکل‌های دینی ترسیم می‌فرمایند همان مدل مطلوبی از هیئت است که مد نظر اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است و هیئت‌ها و تشکل‌های مذهبی باید نقش‌آفرینی لایق شأنی در امر مهم جهاد تبیین داشته باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر بیان کرد: مجموعه‌های مختلفی در بخش هیئت و مجلس اهل بیت فعال هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به اداره کل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی، شورای هیئت‌های مذهبی کشور، جامعه ایمانی مشعر، هیئت رزمندگان و هیئت دانش آموزی انصار المهدی اشاره کرد.

حجت الاسلام طاهری افزود: این مجموعه‌ها در کنار برخی از مجموعه‌های مرتبط با هیئت‌ها مانند جامعه مداحان، بنیاد دعبل خزایی و رزمندگان اسلام در حوزه هیئت‌ها هر سال نشستی را برگزار می‌کنند که امسال میزبانی این هیئت‌ها به استان بوشهر رسیده است.

وی ادامه داد: این نشست با محور سخنان هفته جاری رهبر معظم انقلاب در موضوع هیئت تشکیل شده است که در قالب آن راهکاریابی و شیوه پیاده‌سازی منویات ایشان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

طاهری اظهار داشت: انتظار می‌رود این تشکل بتواند در نشست بوشهر به جمع‌بندی خوبی برسد و استان بوشهر بتواند محور جهاد تبیین مدنظر رهبر معظم انقلاب و پرچم‌دار این جریان باشد.

وی گفت: کارکرد این شورا تصمیم‌گیری و سیاست‌گذاری‌های کلان و هماهنگی تمام شبکه‌های هیئت و ایجاد و انتخاب راهبرد برای فعالیت‌های هیئت‌ها و شبکه‌های مربوط به هیئت‌های مذهبی است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار