به روز شده در: ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۴
سومین روز دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به تجلیل و بزرگداشت «محمدسرور رجایی» نویسنده و شاعر اهل افغانستان خواهد پرداخت.
کد خبر: ۵۰۲۴۲۳
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۳ - 25January 2022

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران در سومین روز برگزاری سه شنبه (پنجم بهمن) میزبان برگزاری پنج نشست خواهد بود.

در نخستین نشست از ساعت ۱۰ تا ۱۲ مراسم «بزرگداشت شاعر محمدسرور رجایی» با حضور «عباس محمدی» مدیر مرکز آفرینش‌های حوزه هنری، «مجتبی نوروزی» معاون مرکز مطالعات راهبردی روابط فرهنگی بین‌المللی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، «محمدصادق دهقان» مدیر خانه ادبیات افغانستان و «زهرا زاهدی» شاعر و عضو خانه ادبیات افغانستان برگزار خواهد شد؛ و از طریق آپارات خانه کتاب و ادبیات ایران به نشانی khaneketab@ پخش خواهد شد.

در همین روز و همین ساعت نیز نشست «چشم‌انداز ادبیات کودک و نوجوان» از صفحه اینستاگرام خانه کتاب و ادبیات ایران به نشانی khaneh.ketab.adabiat@ برگزار می‌شود. مریم جلالی (نویسنده، پژوهشگر و عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی)، حسین شیخ‌الاسلامی (نویسنده و منتقد) و علیرضا کرمانی (پژوهشگر علوم اجتماعی، نویسنده و مترجم) میهمانان این نشست خواهند بود.

نشست «خرید و فروش حق امتیاز کتاب کودک» نیز از دیگر نشست‌های سومین روز از نمایشگاه مجازی کتاب تهران است که با حضور نماینده ادبی لیتوانی و نماینده انتشارات «اولد لاین» اوکراین از ساعت ۱۴ الی ۱۷ برگزار و در khaneh.ketab.adabiat@ پخش خواهد شد.

«بررسی آثار منتشر شده با موضوع شهید سلیمانی (باید‌ها و نبایدها)» دیگر برنامه‌ای است که در این روز و از ساعت ۱۸ الی ۲۰ برگزار می‌شود. در این برنامه مجید امامی، سعید اوضح (نماینده مکتب حاج قاسم) و هادی شیرازی (انتشارات خط مقدم) حضور پیدا می‌کنند. علاثه‌مندان می‌توانند این نشست را از طریق آپارات خانه کتاب و ادبیات ایران به نشانی khaneketab@ تماشا کنند.

همچنین در همین روز «نقش کارگروه صیانت از حقوق ناشران، مولفان و مترجمان» بررسی و نیز از ساعت ۱۵ الی ۱۶:۳۰ با حضور مجید طالقانی، عباس غمگسار و سعید میرجلالی برگزار و از طریق آپارات خانه کتاب و ادبیات ایران به نشانی khaneketab@ پخش می‌شود.

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم بهمن‌ آغاز و تا دهم بهمن‌ ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان برای بازدید و خرید کتاب می‌توانند به Ketab.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار