به روز شده در: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۵:۲۹
فالح الفیاض:
رئیس هیأت حشدالشعبی با بیان اینکه عراقِ بعد از حشد شعبی با عراق قبل از آن فرق دارد، گفت: حشد شعبی یک قدرت فوق‌العاده در عرصه مبارزه با تروریسم و آماده دفاع از عراق در مقابله با هر دشمنی است.
کد خبر: ۵۰۲۳۰۵
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۹ - 24January 2022

حشد شعبی آماده دفاع از عراق در مقابل دشمنان استبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، «فالح الفیاض» رئیس هیئت حشد شعبی عراق اظهار داشت: حشدالشعبی به یک قدرت فوق العاده در عرصه مقابله با تروریسم تبدیل شده است.

پایگاه اطلاع رسانی حشدالشعبی به نقل از فالح الفیاض ادامه داد: حشد شعبی در زمینه مبارزه علیه تروریسم تجربیات زیادی اندوخته و قادر است از عراق در مقابل هر دشمنی دفاع کند.

الفیاض که با یک شبکه تلویزیونی محلی مصاحبه می‌کرد، تصریح کرد: در عرصه تحولات عراق پس از سال ۲۰۱۴، یک نیروی تخصصی جدید در زمینه مبارزه با تروریسم به اسم حشدالشعبی ایجاد شد. حشد شعبی با زمان آغاز به کار خیلی تفاوت دارد و به یک قدرت خلاق و باکیفیت تبدیل شده است.

رئیس حشد شعبی با تأکید بر اینکه عراق بعد از حشد شعبی با عراق قبل از آن یکی نیست، تصریح کرد: حشدالشعبی پشتوانه عراقی‌ها برای مقابله با روز‌های سیاه است و در مقابل هر دشمنی از عراق دفاع و محافظت خواهد کرد.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها