به روز شده در: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۴
رئیس شورای سیاسی «نجباء» عراق:
«شیخ علی الاسدی» با اشاره به کشته شدن ۱۱ نظامی عراقی توسط تروریست‌های تکفیری در استان دیالی، گفت: داعش دست‌پرورده آمریکایی‌هاست.
کد خبر: ۵۰۱۸۶۲
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۸ - 22January 2022

داعش دست پرورده آمریکایی‌ها استبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از دفتر اطلاع‌رسانی جنبش مقاومت اسلامی «نجباء»، «شیخ علی الاسدی» رئیس شورای سیاسی این جنبش به جنایت روز گذشته علیه ۱۱ نظامی عراقی توسط داعش واکنش نشان داد.

وی در سخنانی با محکوم کردن این جنایت تازه داعش اظهار داشت: شاهد آن هستیم که هرگاه منافع و مصالح سران نظام سلطه اقتضا کند، تروریست‌های تکفیری داعش را به حرکت در می‌آورند. بدون شک اتفاقات روز گذشته در دیالی با تنگنایی که آمریکا و مزدورانش در منطقه با آن مواجه شدند، مرتبط است.

این شخصیت عراقی عنوان کرد: ضروری است که دستگاه‌های اطلاعاتی عراق به جای پیگرد طرف‌های فعال علیه اشغالگران آمریکایی، صفوف و نیروهایش را علیه داعش - دست‌پروده آمریکا - یکپارچه سازد.

شیخ علی الاسدی عنوان کرد: همچنین دولت نیز باید مسئولیت اهمال‌های موجود در پرونده‌های امنیتی را به عهده بگیرد. به ویژه اینکه شکاف‌های امنیتی در مدت اخیر در همه عرصه‌ها به کشور ضربه وارد ساخته است.

وی یادآور شد: آمریکا و اذنابش هم باید بدانند که مجاهدان به فعالیت‌هایشان اشراف دارند. گفتنی است، تروریست‌های داعش روز گذشته علاوه بر حمله به زندان حس که و فراری دادن شماری از عناصر خود با حمله به نیرو‌های ارتش عراق در منطقه دیالی، ۱۱ نظامی را به قتل رساندند.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار