به روز شده در: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۱
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد:
سرهنگ «آسمند» گفت: خانواده عامل حفظ و صیانت از ارزش‌ها و کانون هویت فرهنگی ما است و نیاز است از این نهاد اجتماعی صیانت شود.
کد خبر: ۵۰۱۴۸۰
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۵ - 19January 2022

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از یاسوج، نشست اتاق فکر اندیشه‌ورزی فرهنگی و همکاری عقیدتی سیاسی ناجا استان کهگیلویه و بویراحمد و عقیدتی سیاسی اداره‌ کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس این استان امروز در سالن جلسات اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس برگزار شد.

سرهنگ «امیرعباس آسمند» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد در این نشست اظهار داشت: رسالت این اداره‌کل، حفظ ارزش‌های دفاع مقدس و مقاومت و انتقال این ارزش‌ها به نسل جوان است که در این راستا، کاری جهادی و زینبی بر عهده دارد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد افزود: این اداره‌کل با همفکری و تعامل همه سازمان‌ها و نهادها، برنامه‌های فرهنگی متنوعی از جمله یادواره‌ها، همایش‌ها، جشنواره‌ها و غیره در طول سال برگزار می‌کند.

آسمند با اشاره به برگزاری مستمر نشست‌های شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و کمیته‌های تخصصی این شورا در طول سال، خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین این کمیته‌ها، کمیته «آموزش، پژوهش، اسناد و مدارک دفاع مقدس» است که مباحث مختلفی از جمله گردآوری و ثبت و ضبط اسناد و مدارک دفاع مقدس، ارائه 2 واحد درسی آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس در دانشگاه‌های استان و دانشنامه استانی دفاع مقدس در این کمیته مطرح می‌شود.

وی خواستار اجرای برنامه‌های مشترک با عقیدتی سیاسی ناجای استان در راستای صیانت از خانواده‌های کارکنان در مقابل آسیب‌های اجتماعی شد و گفت: نقش خانواده، هم در روایات و احادیث ائمه معصومین (ع) و هم در قرآن مورد توجه قرار گرفته است و از این رو در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز خانواده جایگاه بسیار مهمی دارد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه کانون رشد و تعالی همه ما خانواده است، ابراز کرد: خانواده عامل حفظ و صیانت از ارزش‌ها و کانون هویت فرهنگی ما است و نیاز است از این نهاد اجتماعی صیانت شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار