به روز شده در: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۶
در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس؛
برگزیدگان دهمین جشنواره جایزه ادبی یوسف، پنجمین دوره جشنواره فانوس، چهارمین دوره جشنواره ترنم فتح، دومین دوره جشنواره تئاتر سنگر و بیست و سومین دوره جشنواره شعر دفاع مقدس استان تهران تقدیر و تجلیل شدند.
کد خبر: ۵۰۱۲۷۳
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸ - 18January 2022

برگزیدگان ۵ جشنواره ادبی- هنری تقدیر شدندبه گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، آیین اختتامیه پنج جشنواره‌ ادبی- هنری امروز در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

در این مراسم از برگزیدگان دهمین جشنواره جایزه ادبی یوسف، پنجمین دوره جشنواره فانوس، چهارمین دوره جشنواره ترنم فتح، دومین دوره جشنواره تئاتر سنگر، بیست و سومین دوره جشنواره شعر دفاع مقدس استان تهران تقدیر و تجلیل شد.

اسامی برگزیدگان به تفکیک جشنواره به شرح ذیل است:

برگزیدگان جشنواره فانوس

بخش نمایشی:
نفر اول شاخه خیابانی: مهدی روزبهانی
نفر دوم شاخه خیابانی: امیرحسین شجاعی
نفر اول شاخه صحنه‌ای: سید محمدرضا زمانی
نفر دوم شاخه خیابانی: محمد کاظمی‌تبار
نفر دوم شاخه نمایشنامه نویسی: محمد کاظمی‌تبار

بخش موسیقی و سرود:
نفر اول شاخه (با کلام): محمدمهدی ساوه

بخش هنرهای تجسمی:
نفر اول شاخه نقاشی آبرنگ : محمد اسدی جوزانی
نفر دوم شاخه پوستر: مصطفی عمانیان

بخش رادیویی:
نفرات اول رادیویی: مینا گرشاسبی، زهرا حیدری، مونا مهر پارسا

بخش تلویزیونی و سینمایی:
نفر اول شاخه مستند: مصطفی عمانیان
نفر دوم شاخه فیلم کوتاه: هادی محمدپور

برگزیدگان جایزه ادبی یوسف
 
بخش بزرگسالان:
رتبه اول: خانم زینب روزبهانی برای اثر ام خاک
رتبه دوم: آقای مهدی دریاب برای اثر شیپور
رتبه سوم: خانم کوثر دانش برای اثر نوع
تقدیر: آقای مهدی ابراهیم لامع/ هایکوهایی برای مرغ دیوانه
 
بخش نوجوان:
رتبه اول: خانم شکوه لشنی برای اثر مسافر کدام خانه
رتبه دوم: خانم دنیا اسکندرزاده برای اثر گلی در دقیقه نود
رتبه سوم: خانم سهیلا سپهری برای اثر قصه بابا بزی و نخلستان
 
تقدیر: خانم دنیا اسکندرزاده برای اثر غصه‌های بزرگ در قلب کوچک جا نمی‌شود
بخش نوجوان:
رتبه اول: خانم طیبه مهران پور برای اثر بزمی به صرف آب
رتبه دوم: خانم نجمه جوادی برای اثر آل طه

برگزیدگان کنگره سراسری شعر دفاع مقدس

بخش عمومی دفاع مقدس، مادران شهدا: خانم مرضیه فرمانی
بخش دفاع مقدس و شعر دفاع مقدس: خانم نفیسه سادات موسوی
بخش عمومی دفاع مقدس، مادران شهدا: خانم ساجده جبارپور
بخش عمومی دفاع مقدس و جنگ نرم: خانم لیلا علیزاده
بخش دفاع مقدس و شعر دفاع مقدس: آقای هادی ملک‌پور

برگزیدگان جشنواره تئاتر سنگر

بخش صحنه‌ای:
رتبه نخست: آقای حسین برقی نژاد - نمایش مجلس مصیبت خوانی نفر ششم
رتبه اول: آقای سید محمدرضا زمانی - نمایش نیزار

بخش خیابانی:
رتبه اول: میلاد جباری مولانا - نمایش سجده در عملیات هیبرید
قابل تقدیر: علیرضا دهقانی - نمایش آماج

برگزیدگان جشنواره ترنم فتح

رتبه نخست گروه رزم نوازان دانشگاه افسری امام علی علیه السلام نزاجا
رتبه نخست گروه رزم نوازان حفاظت از شخصیتهای دژبان ناجا

انتهای پیام/361

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار