به روز شده در: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۶
رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور:
باستان گفت: زیارت کاروان‌های راهیان‌نور امسال به دو شیوه حضوری و مجازی خواهد بود که از فعالان دانش‌آموزی و نخبگان و همچنین تشکل‌های دانش‌آموزی انتخاب می‌شوند.
کد خبر: ۵۰۱۰۰۴
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۷ - 16January 2022

زیارت کاروان‌های راهیان‌نور امسال به دو شیوه حضوری و مجازی خواهد بودبه گزارش دفاع‌پرس از اهواز، «مجتبی باستان» رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور امروز در جریان از سر گرفتن اردوهای دانش‌آموزی در یادمان شلمچه، اظهار داشت: بسیج دانش‌آموزی با کمک معاونت پرورشی آموزش و پرورش و تشکل‌های دانش‌آموزی امسال اردو‌های راهیان‌نور را از سر گرفته و نهایتاً تا پایان فروردین این اردو‌ها ادامه خواهند داشت که پیش‌بینی می‌شود ۲۰ هزار دانش‌آموز از یادمان‌های دوران دفاع مقدس بازدید کنند.

وی افزود: زیارت کاروان‌های راهیان‌نور امسال به دو شیوه حضوری و مجازی خواهد بود که از فعالان دانش‌آموزی و نخبگان و همچنین تشکل‌های دانش‌آموزی انتخاب می‌شوند و حداکثر دویست نفر از هر استان به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اعزام می‌شوند.

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور گفت: دانش‌آموزان در این اردو‌ها علاوه بر آنکه روایت منطقه را می‌شنوند خود یک راوی خواهند بود و در فضای مجازی به روایت‌گری مشغول خواهند شد.

باستان تاکید کرد: این اردو‌ها با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار خواهند شد و از هر استانی که اعزام شوند باید مجوز‌های لازم را از آموزش و پرورش، استانداری و ستاد مقابله با کرونای استان داشته باشند.

وی عنوان کرد: نکته دیگر آنکه اتوبوس‌ها به‌ مانند گذشته با تمام ظرفیت حرکت نخواهند کرد و رعایت فاصله اجتماعی در آن‌ها صورت می‌گیرد و استفاده از ماسک و تزریق دو دوز واکسن از دیگر شروط شرکت در اردو‌های راهیان‌نور است.

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور گفت: راهیان‌نور در بستر فضای مجازی خواهد بود که همراه این کاروان‌ها یک گروه فیلم‌برداری اعزام شود که با بسترسازی مناسب از طریق سامانه شاد روایت‌های دوران دفاع مقدس را برای دانش‌آموزان خواهند داشت.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار