به روز شده در: ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۸
نماینده مردم در مجلس:
حیدری گفت: مکتب سردار سلیمانی ماندگار خواهد بود و دشمنان نیز به اثرگذاری و ماندگاری این الگوی جبهه مقاومت اعتراف کرده‌اند.
کد خبر: ۴۹۸۷۵۰
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۴ - 04January 2022

مکتب و تفکر سردار سلیمانی ماندگار است

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «شهریار حیدری» عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی با اشاره به اینکه مکتب شهید سلیمانی برگرفته از مکتب امام حسین (ع) است، اظهار داشت: این مکتب برای همیشه ماندگار خواهد بود، تفکر شهید قاسم سلیمانی برگرفته از قرآن و دین بود. این سردار اسلام همواره سعی می‌کرد فرد موثری باشد و دنیا نیز شاهد این اثرگذاری بود.

نماینده مردم قصرشیرین در مجلس ادامه داد: جبهه مقاومت به وسیله افرادی با روحیه انقلابی و با انگیزه تشکیل شده است، فردی می‌تواند محور و الگوی چنین جبهه‌هایی باشد که صاحب تفکر باشد، از این رو شاهد بودیم که حاج قاسم در جبهه‌های مقاومت در لبنان، سوریه، عراق و یمن الگو بود از این رو تفکر شهید سلیمانی برای همیشه ماندگار، پویا و به روز است.

وی اظهار داشت: واقعیت این است که آنچه امروز درباره شهید سلیمانی مطرح و از شخصیت والای ایشان گفته می‌شود بخشی از توانمندی‌ها و اثرگذاری‌ها او است، تاثیر این سردار شهید در منطقه و جهان بسیار مهم بود.

 نماینده مجلس با بیان اینکه دشمن تصور کرده است با شهادت حاج قاسم سلیمانی تفکر و اندیشه او هم از بین می‌رود، تاکید کرد: امروز اگر جریان مقاومت مقاوم‌تر شده و مبارزه در مقابل کفر و ظلم بیشتر شده اثر مکتب شهید سلیمانی است که از قرآن، دین و اسلام الهام گرفته است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حاج قاسم سلیمانی برای ایجاد امنیت و آسایش منطقه و جامعه بشری خود را فدا کرد. حاج قاسم نقش برجسته‌ای در ایجاد امنیت منطقه داشت و دشمن هم به توانمندی این شخصیت وارسته اعتراف کرده است.

منبع: خانه ملت

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها