به روز شده در: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۰
یادداشت/ سعید شهرابی فراهانی
هر چه پیش آید یاران ابومهدی و حاج قاسم از مسیر خود در مبارزه با اشغالگران صهیونیست و مهره‌های پیدا و پنهان سیا و موساد عقب نخواهند نشست.
کد خبر: ۴۹۸۲۴۰
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۳ - 03January 2022

کلامی صمیمانه با یاران شهید ابومهدی المهندس در سرزمین عراقگروه اخبار داخلی دفاع‌پرس ـ سعید شهرابی فراهانی؛ دومین سالگرد شهادت فرماندهان والامقام جبهه مقاومت فرا رسیده است. می‌دانید و می‌دانیم که در مصیبت این هجران و فقدان چه بر دل‌های گداخته شما و ما رفته است. آن مردان به عهد خود وفا کردند و حال ما در کنار یکدیگر به انتظار نشسته‌ایم تا قبل از آنکه در پیمان‌های ما با حضرت حق تبدیلی رخ دهد، به سرداران شهیدمان ملحق شویم.

دشمنان غدار مردم منطقه به ویژه آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها بر این گمان بودند که با ترور «ابومهدی» و «حاج قاسم»، مقاومت چنان بر زمین می‌خورد که دیگر توان برخواستن نخواهد داشت اما وعده حق خداوند متعال در نصرت یاری کنندگانش؛ خون و خونخواهی فرماندهان شهید را پشتوانه حرکت عظیم جبهه مقاومت قرار داد و انگیزه رزمندگان اسلام را در مبارزه با گردنکشی غاصبان قدس شریف و حامیان غربی و عربی آنان، چندین برابر کرد.

اشتباه بزرگی است اگر صاحب این قلم بخواهد بیش از یاران ابومهدی برای سرزمین عراق ابراز نگرانی یا ادای تحلیل و تفسیر کند. هم شما و هم ما در ایران می‌دانیم که ترور سرداران شهید محور مقاومت فقط یکی از قطعات پازل شومی است که سرویس‌های جنایتکاری از قبیل سیا، موساد و ام. آی.۶ آن را تدارک دیده‌اند تا برای ایجاد نظم جدیدی در منطقه و با اقداماتی نظیر عادی سازی روابط کشور‌های غرب آسیا یا رژیم اشغالگر قدس؛ معادلات و قواعد نوین امنیتی را به نفع رژیم کودک‌کش صهیونیستی برقرار کنند.

افزایش هجمه‌های روانی و سازماندهی حملات توسط سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه برای تیره کردن روابط و مناسبات دو ملت ایران و عراق قابل پیش بینی است.

شاید بار دیگر جوکر‌ها در عراق به میدان بیایند. شاید باز هم فریاد‌های نه غزه، نه لبنان در ایران به گوش برسد. شاید بعثی‌ها و تکفیری‌ها دوباره چنگ و دندان نشان بدهند. شاید نقشه نافرجام خلع سلاح مقاومت سرافراز از لبنان به عراق نیز کشانیده شود. شاید دوستان جاهل، باز هم نقش جاده صاف‌کن اقلیت خائن در هر دو کشور را ایفا کنند. حتی شاید صدای ناهنجار عادی‌سازی رابطه با صهیونیست‌ها در ایران و عراق نیز به گوش برسد! شاید ...

هر چه پیش آید یاران ابومهدی و حاج قاسم از مسیر خود در مبارزه با اشغالگران صهیونیست و مهره‌های پیدا و پنهان سیا و موساد عقب نخواهند نشست. اگرچه دشمنان عراق و ایران به دنبال حفظ حضور خود در منطقه تحت عناوین خیرخواهانه هستند؛ لیکن خون به ناحق ریخته ابومهدی المهندس و حاج قاسم سلیمانی رسوا کننده عمّال شیطان و پازل پلید آنان است.

آری! یاران و شاگردان فرماندهان شهید تنها زمانی از حرکت باز می‌ایستند که آرمان و اهداف شهدای نهضت جهانی اسلامی و رهایی مستضعفین محقق شده باشد.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار