به روز شده در: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۰
یادداشت/ سعید شهرابی فراهانی
یورش بردن به عقل فعال و سنگر راهبردی جبهه مقاومت، به یکی از دستورکار‌های نوین در جنگ ترکیبی استکبار، صهیونیست‌ها، همپیمانان، حامیان مالی و پادوهایشان علیه جمهوری اسلامی ایران و همسنگرانش تبدیل شده است.
کد خبر: ۴۹۴۶۸۶
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۹ - 15December 2021

کینه طمع‌ورزان به امنیت ملی ایران و دلبستگان جبهه مقاومتگروه اخبار داخلی دفاع‌پرس ـ سعید شهرابی فراهانی؛ پس از جنگ تابستان سال ۲۰۰۶ رژیم صهیونیستی علیه لبنان و شکست سنگین متجاوزان کودک کش، سرویس‌های اطلاعاتی غربی - عبری - عربی که به دنبال قطع بازوان قدرتمند جبهه مقاومت و پیاده سازی طرح نومحافظه کارانه دولت آمریکا برای رونمایی از خاورمیانه بزرگ (بعدآً خاورمیانه جدید) بودند، با پدیده جدیدی مواجه شدند که به تدریج آنان را به این نتیجه رساند که توانمندی اطلاعاتی و امنیتی در جبهه مقاومت به حدی بالاست که توان برتری در رویارویی مستقیم با نیرو‌های این جبهه را از آنان سلب کرده است.

قدرت اطلاعاتی - امنیتی جبهه مقاومت با ابتنای سخت افزار‌ها بر نرم افزار‌هایی مانند مردم‌محوری، عقیده و باور مستحکم نیرو‌های اطلاعاتی و امنیتی و همچنین مهارت افزایی و تبحر در بازی خوانی اطلاعاتی و موقعیت‌سازی هوشمندانه برای تبدیل تهدید به فرصت و فتح، موفقیت‌هایی پی‌درپی را برای اعضای این جبهه و دوستداران آرمانهایش کسب کرده است. از این رو، یورش بردن به عقل فعال و سنگر راهبردی جبهه مقاومت، به یکی از دستورکار‌های نوین در جنگ ترکیبی استکبار، صهیونیست ها، همپیمانان، حامیان مالی و پادوهایشان علیه جمهوری اسلامی ایران و همسنگرانش تبدیل شده است.

از این قلم، هشدارباش‌های متعدد و علنی پیرامون تحرک خزنده و مزورانه جریان نفوذ تحت امر سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه به نظر مخاطبان گرامی رسیده است، اما این گونه به نظر می‌رسد که حال زمین بازی شاهد تغییرات جدی در مهره چینی سرویس‌های امنیتی غربی - عبری - عربی است و کارفرمای این نبرد اطلاعاتی با وارد کردن مهره‌هایی با سوابق معلوم، مترصد ایجاد یک جناح با تمرکز بر مقوله اطلاعات است تا با شگرد‌های خاص خود - که بعضاً خلاقانه نیز هستند - اقدام به تحلیل بردن توان دستگاه جامعه اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران کرده و با ترفند‌های مانند مشغول سازی، بازی‌های فیک و تضعیف روحیه برای ریزش نیروها، سپس یارگیری از بین آنان برای ترویج اطلاعات جناحی خود و ... فضا برای وارد نمودن ضرباتی به مراتب سخت از غائله کوی دانشگاه در سال ۱۳۷۸ و فتنه پیچیده سال ۱۳۸۸ مهیا کنند.

اگر چه بدنه کارشناسی و مدیریتی دستگاه‌های اطلاعاتی و حفاظتی از قبیل وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه‌پاسداران یا ساحفا ناجا و ساحفاجا و ... بهره‌مند از نیرو‌های پابه‌کار، ولایی، جان‌برکف، مقتدر و البته مظلوم است که مجاهدت و تلاش خاموش آن‌ها شاید پس از ده‌ها سال قابل بازگویی باشند؛ اما نباید فراموش کرد هنگامی فرایند فوق الاشاره به مثابه تیغی تیز، دو دم و زهرآلود به کار گرفته شود؛ حتی ممکن است در آستانه فتح الفتوح، ولی را مجبور به مصالحه کرده و مالک را از ده قدمی خیمه ام‌الفتنه به عقب بازگرداند. در پایان ضمن تأکید مجدد بر هوشیاری مردم با ذکاوت ایران و همچنین دستگاه‌های مربوطه؛ می‌بایست به کینه جویان و طمع ورزان به «امنیت ملی ایران و دلبستگان جبهه مقاومت» هشدار داد که در صورت لجاجت و سماجت برای تعرض به این حریم امن؛ حافظان اقتدار سربازان امام زمان (عج) صفحه‌ای جدید در تاریخ جنگ‌های اطلاعاتی و ضداطلاعاتی خواهند گشود!

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار