به روز شده در: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۹
رئیس شورای شهر اردبیل:
«انصاری» گفت: روحیه جهادی باید در بین تمامی مدیران و مسئولان در طول سال نهادینه شود و به طور مقطعی نباشد.
کد خبر: ۴۹۳۵۳۷
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۷ - 08December 2021

روحیه جهادی باید در بین مسئولان نهادینه شود«جواد انصاری» رییس شورای اسلامی شهر اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس اظهار داشت: الگو گرفتن از فرهنگ غنی بسیج و دفاع مقدس و داشتن روحیه جهادی در بین مدیران و مسئولان باید نهادینه شود و نباید به صورت مقطعی و ظاهری باشد.

انصاری با اشاره به ایام و مناسبت‌های روزهای گذشته عنوان کرد: سپری شدن هفته بسیج نباید باعث کم‌رنگ شدن توجه‌ها به فرهنگ غنی بسیج و روحیه جهادی شود و در غیر این صورت نمی‌توانیم از ظرفیت عظیم بسیج به طور کامل بهره مند شویم.

رئیس کمیسیون ایثارگران شورای اسلامی شهر اردبیل افزود: ریشه بسیاری از نابسامانی‌های اقتصادی و فرهنگی و اخلاقی جامعه امروزی کشور، در نداشتن یک الگوی مناسب مدیریتی و منش و مرام رفتاری است که به نوعی در نتیجه کارها اثر گذار بوده و باعث شده است از اهداف اصلی انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی در جاهایی فاصله بگیریم.

انصاری ضمن تأکید بر اینکه پیشرفت های کشور از برکات دفاع مقدس و کار جهادی است متذکر شد: ایران اسلامی امروزه به مدیران و مسئولانی نیاز دارد که بدون محدودیت های زمانی و مکانی پیگیر مشکلات مردم و جامعه باشند و خدمت صادقانه و بی‌منت را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

انتهای پیام/  

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها