به روز شده در: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۴
سرلشکر باقری در مراسم رونمایی از طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی انتظامی ایران:
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تصویب طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از سوی فرمانده معظم کل قوا گفت: این طرح مبدأ تحول و نقطه عطفی برای امنیت بیشتر در کشور است.
کد خبر: ۴۹۳۵۲۴
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۵ - 08December 2021

طرح جامع ساختار مبدا تحول و نقطه عطفی برای امنیت بیشتر در کشور استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم رونمایی طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، این طرح را مبدأ تحول و نقطه عطفی برای امنیت بیشتر و خدمت به مردم دانست و اظهار داشت: طرح جامع ساختار فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران طی سالیان طولانی توسط ستاد کل نیروهای مسلح، ستاد انتظامی، در خصوص دستاوردها و مؤلفه‌های تحولی، پیامدها و بازخوردهای آن مورد ارزیابی دقیق قرار گرفت که در نهایت این طرح جامع تدوین و تقدیم فرماندهی معظم کل قوا به منظور تصویب قرار گرفت که معظم‌له با طرح تحولی و ارتقاء ناجا موافقت کردند.

وی با بیان اینکه مأموریت انتظامی کشور متنوع، سنگین و چندجانبه است، خاطرنشان کرد: انتظارات از انتظامی کل کشور فوق‌العاده بالاست و انتظامی کل کشور در مقایسه با سایر نیروهای مسلح دارای گستردگی مفهومی، موضوعی، مصداقی و جغرافیایی است و در تمام شئون زندگی مردم نقش و حضور دارد و این نقش، حضور و مسئولیت ملموس است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزود: بایستی با اجرای این طرح جامع شاهد تحول، پویایی، ورزیدگی، چابکی، شادابی و خدمتگزاری بیشتر به مردم و انسجام، هماهنگی با سایر ارکان نیروهای مسلح و بخش‌های گوناگون مدیریتی کشور باشیم.

سرلشکر باقری ادامه داد: خوشبختانه این ظرفیت هم در فرماندهی انتظامی کل کشور و یکایک مدیران و کارکنان خدوم و توانمند انتظامی وجود دارد و قطعاً شاهد جهش خواهیم بود.

وی با اشاره به سخنان سردار «اشتری» مبنی بر اینکه با تصویب طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، حجت و نعمت بر ما تمام شده است، گفت: با این طرح جامع و توسعه زیرساخت‌ها شاهد رشد کیفی و کمّی در انتظامی کل کشور خواهیم بود.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر حمایت‌های همه‌جانبه از انتظامی کل کشور عنوان کرد: حمایت و پشتیبانی از انتظامی وظیفه همه ما در ستاد کل و سایر سازمان‌های نیروهای مسلح است تا درخت تنومند انتظامی که یک بار دیگر به‌روز شده است را در مسیر رشد و تعالی روزافزون قرار دهیم و از میوه و ثمرات ارزشمند آن به نفع کشور بهره ببریم.

سرلشکر باقری گفت: مردم عزیز ما مستحق بهترین امنیت، آرامش، نظم و انضباط و دریافت خدمات انتظامی سریع در جهت زندگی بهتر در سراسر کشور هستند و ان‌شاءالله با تلاش انتظامی در این مسیر، رشد و پیشرفت چشمگیری خواهیم داشت.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار