به روز شده در: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۳
سردار اشتری در آیین رونمایی طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن قدردانی از عنایت رهبر انقلاب اسلامی در تصویب این طرح گفت: این طرح گامی برای توسعه امنیت و خدمات بیشتر به مردم است.
کد خبر: ۴۹۳۲۵۶
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۷ - 07December 2021

رونمایی طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایرانبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «حسین اشتری» فرمانده نیروی انتظامی امروز در مراسم رونمایی طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: خداوند را برای این لطف، عنایت و بزرگواری فرمانده معظم کل قوا  در تصویب طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران شاکرم و از جانب خودم و آحاد فرماندهان، افسران، درجه‌داران و کارکنان از این حسن عنایت معظم له قدردانی می‌کنم.

سردار اشتری با بیان اینکه تحقق این مهم یک رخداد مهم در تاریخ ما خواهد بود، خاطرنشان کرد: طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نقطه عطفی برای انتظامی کشور خواهد بود و به عبارتی بیانگر توسعه امنیت و خدمات‌دهی به مردم است.

وی با اشاره به عزم پلیس برای خدمت بیشتر به مردم ایران اسلامی و ارتقاء امنیت، به پیام اما خامنه‌ای همزمان با هفته نیروی انتظامی در سال جاری اشاره و بیان کرد: فرمانده معظم کل قوا در این پیام محبت‌آمیز فرمودند: «نیروی انتظامی یکی از ستون‌های اصلی امنیت در کشور است.»

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به تأکید معظم‌له برای ارتقاء قدر و منزلت انتظامی کشور در چشم مردم طی این پیام، گفت: فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران وظیفه ذاتی تأمین نظم و امنیت کشور را برعهده دارد و ما نیز تمام تلاشمان را برای ارتقاء امنیت به کار می‌گیریم البته که امنیت در حوزه‌های مختلف قابل تعریف است و باید در توسعه پایدار آن تلاش روزافزون داشته و خدمتگزار مردم باشیم.

سردار اشتری با اشاره به تنوع، گستردگی و پیچیدگی مأموریت‌های پلیس عنوان کرد: فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از دستگاه‌های خدمات‌رسان به مردم است و مطمئناً با طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران شاهد یک تحول خواهیم بود.

وی ادامه داد: به برکت تصویب این طرح توسط فرمانده معظم کل قوا  مسیر رشد و حرکت انتظامی را شتابان خواهیم کرد و قطعاً شاهد تحول در امنیت و خدمت‌رسانی به مردم خواهیم بود.

فرمانده کل انتظامی کشور متذکر شد: تصویب و ابلاغ طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مسئولیت ما را چند برابر می‌کند؛ هر چند که همواره حجت بر ما تمام و کمال بود، اما با ابلاغ و تصویب این طرح قطعاً این حجت اکمل‌تر می‌شود.

این مقام ارشد انتظامی با قدردانی از حمایت‌ها و پشتیبانی‌های معنوی و مادی ستاد کل نیرو‌های مسلح از پلیس، گفت: ان‌شاء‌الله با نشاط و برنامه‌ریزی بهتر، روحیه جهادی برای تحقق انتظامی تراز جمهوری اسلامی ایران گام‌های جدی برمی‌داریم.

وی با اشاره به فعال‌سازی و راه‌اندازی قرارگاه پیاده‌سازی طرح جامع ساختار و سازمان انتظامی جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: پس از ابلاغ نهایی این طرح جامع از سوی ستاد کل نیرو‌های مسلح، بلافاصله قرارگاه پیاده‌سازی طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را تشکیل دادیم که مسئولیت این قرارگاه با معاون محترم هماهنگ‌کننده انتظامی و فعالیت معاونان مربوطه از جمله طرح و برنامه و بودجه انتظامی است.

سردار اشتری افزود: انشاء‌الله با یک برنامه‌ریزی منسجم، منظم و مدون این طرح جدید ساختار و سازمان را پایه‌گذاری و پیاده‌سازی می‌کنیم تا منشاء خیر و برکت در سال‌های آتی باشد.

فرمانده کل انتظامی کشور ضمن قدردانی از حسن عنایت و لطف فرمانده معظم کل قوا در تصویب طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: بر خود فرض می‌دانم که بار دیگر از رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح سرلشکر پاسدار محمد باقری و همچنین سردار ایوب سلیمانی معاون طرح و برنامه و بودجه ستاد کل نیرو‌های مسلح و همه کسانی که در تحقق این مهم تلاش کردند، قدردانی کنم. انشاء‌الله بتوانیم بیش از پیش در انجام وظایف ذاتی و اصلی خود ایفای نقش کنیم و سرباز خوبی برای فرمانده معظم کل قوا باشیم.

صبح امروز مراسم رونمایی و ابلاغ طرح جامع ساختار و سازمان فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با حضور سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستادکل نیرو‌های مسلح، سردار ایوب سلیمانی معاون طرح و برنامه و بودجه ستاد کل نیرو‌های مسلح و جمعی از مسئولان لشکری در ستاد انتظامی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

انتهای پیام/341

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار