به روز شده در: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷
مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر خبر داد؛
«فخاری» در چارچوب قانون حرکتی جهادی برای رفع ناکارآمدی‌های در عرصه‌های اجرایی و خدمت‌رسانی به جامعه معزز ایثارگری برنامه‌ریزی و اقدام می‌کنیم.
کد خبر: ۴۹۲۵۶۳
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۵ - 03December 2021

استفاده از ظرفیت سازمان اقتصادی کوثر در جهت خدمت رسانی به جامعه ایثارگربه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، ناصر فخاری مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر در نشست مشترک جمعی از نخبگان شاهد و ایثارگر و مدیرعامل و مدیران سازمان اقتصادی کوثر با بیان اینکه تحقق اهداف این سازمان در خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگری از مسیر علم و فناوری می‌گذرد، اظهار داشت: نوآوری و ورود به حوزه دانش، زمینه‌ساز افزایش بهره‌وری است و از طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه نخبگان عزیز شاهد و ایثارگر استقبال می‌کنیم.

فخاری بر ضرورت تغییر گفتمان ایثار و شهادت در حوزه‌های مختلف تأکید کرد و بیان داشت: تکلیف ما در سازمان اقتصادی کوثر برای برافراشته ساختن پرچم ایثار و شهادت، فعالیت اقتصادی موفق در چارچوب گفتمان اقتصادی انقلاب اسلامی بر مبنای اقتصاد مقاومتی است.

مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر خطاب به نخبگان شاهد و ایثارگر گفت: مجموعه «رویش» با سازوکار دانش‌بنیان به‌عنوان مغز متفکر سازمان اقتصادی کوثر، خانه شما است و در این مرکز نیز از ایده‌ها و طرح‌های شما استقبال می‌کنیم. اگر در حوزه‌های معدن، کشاورزی و گلخانه‌ای، طرح و شیوه‌های تازه‌ای دارید، برای ایجاد بستر‌های همکاری مشترک آمادگی داریم. دارو، درمان و تجهیزات پزشکی نیز یکی از حوزه‌های موردنیاز جانبازان است که از نوآوری شما عزیزان استفاده می‌کنیم.

مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر در پایان این نشست اظهار کرد: به‌عنوان یک مجموعه ایثارگری در چارچوب قانون بر اساس اصول شفاف‌سازی، شایسته‌سالاری و استفاده از متخصصین در همه ارکان اجرایی و مدیریتی، هوشمندسازی پلتفرم‌ها حرکتی جهادی برای رفع ناکارآمدی‌های در عرصه‌های اجرایی و خدمت‌رسانی به جامعه معزز ایثارگری برنامه‌ریزی و اقدام می‌کنیم.

در این مراسم عادل مهری مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر، مهدی نوروزی مسئول کارگروه سلامت، عبدالامیر بستانی کارگروه کشاورزی، پیمان صادقی رئیس کارگروه آموزش، امیری عضو کارگروه کشاورزی، علی شهابی کارگروه کسب‌وکار و زهرا فرهادی کارگروه سلامت مرکز دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر حضور داشتند و به ارائه نقطه نظرت و پیشنهادات خود پرداختند.

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها