به روز شده در: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۵:۲۹
یادداشت/
بار‌ها شاهد شرارت‌ رژیم اشغالگر قدس در خصوص روند‌های دیپلماتیک احیای برجام بوده‌ایم، از این‌رو ضروری است تا دستگاه‌های مربوطه نسبت به توطئه‌های جدید این رژیم در جریان مذاکرات جدید هوشیار باشند.
کد خبر: ۴۹۲۲۴۷
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۰ - 01December 2021

ضرورت هشیاری در برابر تحرکات شبکه نفوذ پیش و حین مذاکرات برجامیگروه اخبار داخلی دفاع‌پرس ـ سعید شهرابی فراهانی کارشناس مسائل سیاسی؛ بار‌ها شاهد فرآیند و عملکرد شرارت‌آمیز رژیم اشغالگر قدس در خصوص روند‌های دیپلماتیک احیای برجام بوده‌ایم.

با آغاز جلسات مذاکرات طرف‌های برجام از هشتم آذر، رسانه معاند ایران اینترنشنال اقدام به درج این خبر کرده است که «سایت خبری اکسیوس به نقل از دو منبع آمریکایی نوشت اسرائیل اطلاعاتی را طی دو هفته گذشته با آمریکا و چند متحد اروپایی به اشتراک گذاشته که نشان می‌دهد ایران در حال انجام اقدامات فنی برای آماده شدن جهت غنی‌سازی ۹۰ درصدی است. این سطح از غنی‌سازی برای ساخت بمب اتم نیاز است.»

فرآیند تبدیل کمای برجام به مرگ تدریجی و قطعی، نیاز به تقسیم کار دارد و اثرگذاری بر فضای داخلی ایران اسلامی یکی از اهداف و دستورکار‌های کمیته‌های متعددی است که توسط رژیم صهیونیستی برای این کارویژه تشکیل شده‌اند.

اکنون هوشیاری مشاوران و تحلیل‌گرانی که وظیفه تصمیم‌سازی، استخراج گزینه‌ها جهت تصمیم‌گیری و سناریوپردازی پیرامون تبعات هر یک از گزینه‌ها را برای مسئولین ارشد کشور در نهاد‌های اطلاعاتی، امنیتی، نظامی و اقتصادی بر عهده دارند، اهمیتی حیاتی یافته است.

فراموش نشود که دشمن، شبکه نفوذ را برای چنین روز‌هایی تدارک، تجهیز و برای آن شرح وظایف معین کرده و در ستاد اصلی و کمیته‌های زیرمجموعه آن، مأموریت‌های سنگینی واگذار کرده است.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها