به روز شده در: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۱
فرمانده نیروی دریایی سپاه:
سردار تنگسیری گفت: شکست گفتمان جبهه استکبار در عرصه میدان آشکار شده و این از هم گسستگی جبهه کفر، بخاطر توکل برخدا، تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی و ایستادگی و هوشمندی مردم عزیزمان بوده است.
کد خبر: ۴۹۱۲۵۱
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۶ - 26November 2021

شکست گفتمان جبهه استکبار در عرصه میدان آشکار شده استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در بازدید از جزیره بوموسی در جمع فرماندهان و بسیجیان دریادل مستقر در این جزیره که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و ارزیابی آمادگی‌های دفاعی آنان صورت پذیرفت، اظهار داشت: شما جوانان غیور بسیجی و بسیجیان دریادل بسیج دریایی در گام دوم انقلاب با شناخت از واقعیت‌ها، داشتن بصیرت دینی و تأسی از شهید والامقام سردار سلیمانی با حضور در میدان عمل و توکل بر خداوند متعال همانند گذشته با روحیه جهادی و انقلابی، آمادگی کامل برای انجام ماموریت‌های خطیر سازمانی در حفظ امنیت مرز‌ها و جامعه و همچنین ارائه خدمت رسانی‌های مؤمنانه برای رفع مشکلات مردم داشته باشید.

وی افزود: کار بسیج، پاسخ به نیاز‌های کشور و مردم و امداد رسانی و نجات بخشی است و ما امروز الحمد لله از یک نیروی مخلص، قدرتمند، جهادی و مؤمن برخوردار هستیم که در هر نقطه کشور مشکلی ایجاد شود، از این ظرفیت عظیم، برای حل مشکلات، از آن استفاده می‌کنیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فعالیت امروز بسیجیان دریادل بسیج دریایی نیروی دریایی سپاه که در سواحل شمالی و جنوبی در قالب بیش از ۵۸۰ ناوگروه سازماندهی شده‌اند در امتداد فعالیت‌های جهادی و انقلابی برای خدمت رسانی بی منت به مردم، در بخش صیانت از مرز‌های آبی و حفظ امنیت پایدار در عرصه‌های دریایی، توانسته ایم امنیت آب‌های سرزمینی و فرا سر زمینی را مردمی کنیم.

وی افزود: دشمنان با استفاده از ابزار‌های تصنعی واهی و مادی، تلاش کرده بودند با ایجاد مشکلات اقتصادی، جدایی مردم از نظام را رقم بزنند که با کوه باصلابت و بصیرت مثال زدنی مردم ایران اسلامی مواجه شدند و امت با تبعیت و اطاعت از امام جامعه اسلامی، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای، آنان را ناکام و نقشه شوم استکبار را نقش بر آب نمودند و إن شاءالله، حتمأ خداوند به برکت این مقاومت و ولایتمداری، به ملت عزیز ما کمک خواهد کرد و این مشکلات معیشتی هم که از دغدغه‌های جدی مقام معظم رهبری هست با تلاش و مجاهدت‌های خدمت گزاران نظام اسلامی مرتفع خواهد شد.

سردار تنگسیری گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند آینده انقلاب اسلامی بسیار امیدوارکننده‌تر از امروز خواهد بود و همانگونه که انقلاب و حرکت عظیم انقلابی کشور و حاکمیّت تفکّر انقلابی و اسلامی، کشور را حرکت داد و پیش برد؛ تا اینجا رسانده، به اوج هم ان‌شاءالله خواهد رساند و جهش‌هایی از رشد و پیشرفت‌های مهم در عرصه‌های مختلف خواهیم داشت.

وی افزود: امروز دشمنان با صرف هزینه‌های هنگفت در افغانستان، عراق، یمن، لبنان و سوریه، شکست خورده اند و سردرگم هستند و افول، پژمردگی در چهره و شکست گفتمان آنان در عرصه میدان آشکار شده است. البته این از هم پاشیدگی و از هم گسستگی جبهه کفر، بخاطر توکل برخدا، تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی و ایستادگی و مقاومت و هوشمندی مردم عزیزمان بوده است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه ادامه داد: امروز لازم است بسیجیان با استفاده از «جهاد تبیین» با مردم نوازی و مردمیاری، واقعیت‌های کشور و راه‌های برون رفت از مشکلات را برای مردم و محیط پیرامونی خود، تبیین نمایند.

سردار تنگسیری با اشاره به آیه ۱۱۲ سوره هود «فَاستَقِم کَما أُمِرتَ وَمَن تابَ مَعَکَ وَلا تَطغَوا ۚ إِنَّهُ بِما تَعمَلونَ بَصیر» پس همان‌گونه که فرمان یافته‌ای، استقامت کن؛ و همچنین کسانی که با تو بسوی خدا آمده‌اند (باید استقامت کنند) و طغیان نکنید، همانگونه که خداوند به آنچه می‌کنید آگاه است، بیان داشت: ما تا زمانی که با خداباشیم خدواند بهترین حامی و حمایتگر ما است و، چون خدا با ماست ما پیروزیم.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار