به روز شده در: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۷
فرمانده نیروی دریایی ارتش:
امیر ایرانی گفت: مرز‌های کشور را حداقل ۲ هزار کیلومتر دورتر برده‌ایم و پرچم ایران را در عمق اقیانوس‌ها به احتزاز در آورده‌ایم.
کد خبر: ۴۹۱۲۴۴
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۸ - 26November 2021

مرزهای کشور را دو هزار کیلومتر دورتر برده‌ایمبه گزارش گروه امنیتی دفاعی دفاع‌پرس، امیر شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش، در سخنانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه امروز (۵ آذر) تهران با تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد شهید محسن فخری‌زاده گفت: نیروی دریایی راهبردی ارتش علی رغم مثلث شومی که دشمن چیده است که یک رأس آن توطئه و یک رأس آن تهدید و دیگری تحریم است توانسته است با بهره‌مندی از دانشمندان و صنعتگران عزیز تجهیزات خود را بروز نگه دارد.

وی با بیان بیان اینکه امروز مرز‌های کشور را حداقل ۲ هزار کیلومتر دورتر برده‌ایم و پرچم ایران را در عمق اقیانوس‌ها به احتزاز در آورده‌ایم، عنوان کرد: هم‌اکنون ناوگروه ۷۹ رزمی در دریای سرخ در عمق اقیانوس هند در حال اسکورت دریانوردان و شناور‌هایی است که در حوزه اقتصادی در حال فعالیت هستند.

ایرانی خاطر نشان کرد: ایران تنها کشوری است که نیروی دریایی آن با استقلال و بدون اینکه از ناوگروهی استفاده کند امنیت را برای خطوط کشتیرانی خود برقرار کرده است.

انتهای پیام/ ۳۵۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها