به روز شده در: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۸
اصحاب رسانه ایران اقدام انگلیس در تروریستی خواندن جنبش فلسطینی حماس را محکوم کردند.
کد خبر: ۴۹۰۲۹۷
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۱ - 21November 2021

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، شماری از اصحاب رسانه کشورمان با صدور بیانیه‌ای مشترک ضمن همبستگی با ملت و جنبش‌های مقاومت اسلامی این کشور اقدام دولت انگلیس را در قرار دادن نام جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در فهرست سازمان‌های تروریستی محکوم کرده و مقاومت را تنها گزینه و پناهگاه ملت فلسطین برای احقاق حقوق خود در رویارویی با اشغالگران صهیونیست دانستند.

متن این بیانیه که توسط فرهنگسرای رسانه بطور رسمی در اختیار نماینده جنبش حماس در تهران قرار خواهد گرفت، به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اقدام دولت استعماری انگلیس در قراردادن نام جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) در فهرست گروه های تروریستی و تعیین مجازات های سنگین علیه شهروندانی که به نوعی از این جنبش مردمی فلسطینی حمایت می کنند، اقدامی ضد حقوق بشری و بیانگر خوی استعماری این دولت است که خود با جنایت اشغال فلسطین و انتقال یهودیان صهیونیست به آن و تسلیح و تجهیز آنان، دولت اشغالگر، جنایتکار، نژادپرست اسرائیل را با ماموریت جنگ آفرینی در آن ایجاد کرده است.

ما اصحاب رسانه ایرانی ضمن محکوم کردن این اقدام ، معتقدیم دولت انگلیس، حقوق وآزادی های شهروندان را قربانی حمایت از رژیم جعلی صهیونیستی کرده و تلاش دارد با محدود سازی آزادی ها، خصوصا آزادی بیان هر صدای مخالف اسرائیل را با اتهام حمایت از تروریست خاموش سازد.

همچنین تاکید داریم که دولت انگلیس با این اقدام، مشوقی برای انجام جنایات بیشتر علیه مردم تحت اشغال فلسطین و منطقه، به رژیم صهیونیستی هدیه کرده است.

همچنین بر این باوریم که انفعال جوامع و اقشار مختلف در برابر این اقدام می تواند موجب تسری آن گردد و رژیم های استعمارگر و خودکامه به بهانه مبارزه با تروریسم، حقوق بشر را در جوامع مختلف به طور گسترده نقض کنند.

امضا رسانه‌ها و خبرنگاران؛


امضا رسانه ها
خب گزاری دفاع مقدس
خبرگزاری قدس
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری مشرق
خبرگزاری فارس
خبرگزاری ایکنا
خبرگزاری تقریب
خبرگزاری بسیج
روزنامه جوان
انجمن روزنامه نگاران مسلمان
انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران
فرهنگ سرای رسانه

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها