به روز شده در: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۴
رئیسی:
رئیس جمهور کشور گفت: این روز‌ها که به روز‌های سرد نزدیک می‌شویم نگرانی خاصی درون بنده ایجاد شده و شبی نبوده که بدون دغدغه مردم اندیکا به بستر بروم.
کد خبر: ۴۸۶۱۲۹
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۴ - 29October 2021

شبانه‌روز دغدغه مردم اندیکا را دارم/ مشکلات باید پیش از فرا رسیدن سرما حل شودبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع‌پرس، آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشور در حاشیه بازدید از مناطق زلزله زده اندیکا، اظهار داشت: وزیر کشور گزارشات لازم از اقداماتی که در مناطق زلزله زده اندیکا انجام شده را به بنده داده‌اند و پیگیر مسائل هستیم.

وی افزود: این که روز‌ها به سمت سرد شدن می‌روند نگرانی خاصی درون بنده به وجود آمده و شاید شبی نبوده باشد که بدون فکر و دغدغه اندیکا به بستر بروم.

رییس جمهور کشور گفت: در روز‌های آینده هوا سردتر خواهد شد و این سوال پیش آمد که مردم این منطقه با توجه به مشکلی که برای منازلشان پیش آمده چه خواهند کرد.

وی ادامه داد: با اینکه جناب رضایی هم به منطقه آمده بودند و گزارشات وی را هم دریافت و بررسی کردم، اما باز هم آرام نگرفتیم و با آقای مخبر تصمیم بر حضور در منطقه اندیکا گرفته شد چرا که مسئله مردم و خانه‌هایشان مسئله مهمی است.

ابراهیم رئیسی تصریح کرد: لازم است صمیمانه از اقدامات سپاه، بسیج سازندگی، بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان، سایر ارگان‌ها به ویژه هلال احمر، استاندار و فرماندار اندیکا که در منطقه حاضر بودند و اقدامات لازم را انجام دادند تشکر داشته باشم.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار