به روز شده در: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۸
عضو شورای اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان بابلسر خبر داد؛
«دوستعلی‌زاده فیروزجایی» از نصب بیش از دو هزار پلاک هوشمند نام شهدا بر روی درختان جنگل‌های بندپی شرقی خبر داد.
کد خبر: ۴۸۶۰۳۲
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۲ - 28October 2021

نصب بیش از ۲ هزار پلاک هوشمند شهدا بر روی درختان جنگل‌های بندپی شرقیبه گزارش دفاع‌پرس از ساری، «جواد دوستعلی‌زاده فیروزجایی» سرپرست کمیته جهت یابی و عضو شورای اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان بابلسر از نصب بیش از دو هزار پلاک هوشمند نام شهدا بر روی درختان جنگل‌های بندپی شرقی خبر داد و اظهار داشت: این طرح برای اولین بار برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و سالم نگه داشتن درختان سراسر کشور و ایمن سازی انسان‌ها اجرایی شد.

 دوستعلی‌زاده فیروزجایی با بیان اینکه در این طرح هر درختی بنام یک شهید در مناطق مختلف استان و کشور ثبت می‌شود، افزود: در آینده اگر گردشکری در مناطق جنگلی گم شود با این پلاک‌ها زودتر می‌توان مکان مشخص شده را شناسایی کرد.

وی خاطرنشان کرد: همانگونه که شهدا در تامین امنیت در داخل و خارج از مرزهایمان از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند با اجرای این طرح هم یاد و خاطره شهدای گرانقدر را زنده نگه می‌داریم و هم از تخریب جنگل و قاچاق درختان جلوگیری خواهد شد.

این طرح با همکاری کمیته جهت‌یابی اداره ورزش جوانان وجمعیت هلال احمر شهرستان بابلسر و اداره منابع طبیعی و محیط زیست شهرستان بابل در جنگل‌های منطقه سماکوش بندپی شرقی اجرا شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها