به روز شده در: ۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۷
رئیس قوه قضاییه:
محسنی اژه ای با اشاره به بررسی و مطالعه مشکلات استان خوزستان، افزود: باید برای حل‌ مشکلات این استان تلاش مضاعف و ویژه‌ای صورت گیرد. حیف است استانی با این همه ظرفیت مادی و معنوی با این حجم از مشکلات مواجه باشد. 
کد خبر: ۴۸۶۰۲۸
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۰ - 28October 2021

حیف است خوزستان با این همه ظرفیت مادی و معنوی با این مشکلات مواجه باشد

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اهواز، حجت‌الاسلام والمسلمین «غلامحسین محسنی اژه‌ای» پنجشنبه شب در نشست بررسی آخرین وضعیت پرونده شرکت هفت تپه پس از واگذاری به دولت، اظهار داشت: اگر هفت‌تپه بهتر از گذشته و به نحو احسن اداره شود، تولید بالا رود، کشاورزی رونق یابد، شرکت با توسعه به سوددهی بیشتر برسد و مشکل حقوقی برای کارگران بوجود نیاد و حاشیه ایجاد نشود به عنوان یک نمونه موفق مایه افتخار خواهد بود اما اگر شکست بخورد بر دیگر موضوعات نیز اثر منفی می‌گذارد.

رییس قوه قضاییه با ابراز خرسندی از گزارش وضعیت کنونی مدیریتی شرکت هفت‌تپه گفت: خوشبختانه اکنون طبق گزارش دریافتی درباره اداره این شرکت توافق خوبی حاصل شده و مشکل خاصی در هفت تپه وجود ندارد.

وی با اشاره به بررسی و مطالعه مشکلات استان خوزستان، افزود: باید برای حل‌ مشکلات این استان تلاش مضاعف و ویژه‌ای صورت گیرد. حیف است استانی با این همه ظرفیت مادی و معنوی با این حجم از مشکلات مواجه باشد. 

محسنی اژه ای در ادامه به تلاش دشمنان برای ضربه زدن به کشور اشاره کرد و بیان داشت: بدخواهان تلاش می‌کنند از کوچکترین ضعف‌ها بهترین استفاده را ببرند و امروز بر اثر همین ضعف‌ها، مشکلات و ناهنجاری‌های اجتماعی زیادی در استان خوزستان به وجود آمده که انسان هم تاسف و هم احساس مسئولیت بیشتر می‌کند.

رئیس قوه قضاییه در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برخی مشکلات ناشی از واگذاری‌های مسئله‌دار بنگاه‌های دولتی به بخش خصوصی، متذکر شد: بدون تردید در گذشته اشکالاتی در واگذاری‌ها بوده است که نباید تکرار شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار