به روز شده در: ۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۸
وصیتنامه شهید «اسماعیل دادرسی»:
شهید «اسماعیل دادرسی» در بخشی از وصیت‌نامه‌ خود آورده است: وای به حال آنان که به خون شهیدان، انقلاب و اسلام خیانت کنند که در آن دنیا در دادگاه عدل الهی نمی توانند جوابگو باشند.
کد خبر: ۴۸۶۰۱۶
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۹ - 28October 2021

خیانت کنندگان به خون شهدا مراقب دادگاه عدل الهی باشند

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از ارومیه، وصیتنامه‌های شهدا گنجینه‌های ماندگاری از ارزشها، معنویات و وفاداری هایی هستند که نتها از یادها فراموش نمی‌شوند، بلکه به عنوان میراث گرانبهای نشر و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه نیز دارای آثار و برکات ارزشمندی هستند.

به طوری که حتی با نگاهی عمیق به این اندیشه های سرا سر اخلاقی و انسانی می توان راه عبور بسیاری از بحران های موجود در جامعه را پیدا کرد.

شهید «اسماعیل دادرسی» از جمله همین جوانانی بود که با افکار و اندیشه سراسر نور خود وصیت نامه ای به جا گذاشت که مطالعه آن می تواند روشن گر راه حقیقت و تعالی باشد.

فرازی از وصیتنامه شهید «اسماعیل دادرسی»: «امت مسلمان، امروز روزی است که حجت خدا بر همه شما تمام شده است.امروز روزی است که تشخیص حق از باطل مانند روز روشن شده است.امروز هرکس به نوبه خود در جبهه و چه در پشت جبهه امتحان می شود. حق برای شما آشکار است وای به حال آنان که به خون شهیدان و به انقلاب و اسلام خیانت کنند که در آن دنیا در دادگاه عدل الهی نمی توانند جوابگو باشند.»

شهید «اسماعیل دادرسی» فرزند «محمدرضا» 16 مهر سال 1339 در شهرستان خوی دیده به جهان گشود. تحصیلاتش را تا راهنمایی ادامه داد .با شروع جنگ تحمیلی راهی جبهه های حق علیه باطل شد. و درچهاردهم آبان 1362 طی عملیات والفجر4 بر اثر اصابت ترکش دشمن به شهادت رسید.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار