به روز شده در: ۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۸
شهید «مجید علی‌بیگی ماهانی»:
در وصیت‌نامه شهید «مجید علی‌بیگی ماهانی» آمده است: تنها سلاح برنده علیه ستمگران ایمان به الله و اتحاد شما مسلمین است، از تفرقه بپرهیزید و به ریسمان الهی چنگ بزنید و تا آخرین قطره خون خود از اسلام حفاظت و پاسداری کنید.
کد خبر: ۴۸۵۶۱۹
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۲:۳۵ - 28October 2021

تا آخرین قطره خون خود از اسلام حفاظت و پاسداری کنید

به گزارش دفاع‌پرس از کرمان، «مجید علی‌بیگی ماهانی» دهم خرداد ۱۳۴۲، در ماهان از توابع شهرستان کرمان متولد شد. وی تا پایان مقطع ابتدایی درس خواند با شروع جنگ تحمیلی به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت و سرانجام در سوم آبان ۱۳۶۲، در مریوان به شهادت رسید.

در ادامه بخش‌هایی از وصیت‌نامه شهید «مجید علی‌بیگی ماهانی» را می‌خوانید:

خدایا می‌دانم به ملاقات تو آمدن، لیاقت می‌خواهد، ولی خدایا خودت این لیاقت را به من بده، خدایا با شهادت مرا جاوید کن.‌ ای کسانی که این وصیتنامه را می‌خوانید، آگاه باشید که من با آگاهی خودم و بخاطر رضای خدا به جبهه آمدم و راه خودم را شناختم و تا آخر هم این خط را ادامه می‌دهم، یا شهید می‌شوم.‌ ای مردم و‌ای برادران مسلمان پول و مادیات را ول کنید و کمی فکر کنید که هر کس مرد یا شهید شد، آیا از مادیات چیزی همراه خود برد؟ اکنون اسلام به شما احتیاج دارد و باید به فرمان امام لبیک گفت که اگر در این راه شهید شدیم سعادت است و اگر ماندیم که اجر شهید را خواهیم برد.

توصیه همه ما شهیدان این است که یک لحظه از امام غفلت نکنید که مواجه بشوید با نابودی خودتان و نابودی خون شهدا.‌ ای مردم کاری که در راه خداست همیشه برای انجام آن از یکدیگر سبقت بگیرید. شما دیگر الحمدالله باید امام را شناخته باشید، به کسانی می‌گوییم که هنوز برای امام توطئه می‌کنند و این توطئه‌ها آخر عمر و بنابودی خودشان تمام می‌شود.‌

ای امت پیکار جوی حق بدانید که راهم را خودم و از مکتب امام حسین (ع) یافتم و آن را پیمودم و در آخر از پدر و مادر عزیزم امیدوارم که سلام مرا از زیر خروار‌ها خاک بپذیرید و پدر جان و مادر جان امیدوارم که این قربانی را خدا از شما قبول کند و مادر جان شما باید زینب زمان باشید و پدرجان صبر کنید که مردم از شما درس بگیرند.

در پایان از شما می‌خواهم پشتیبان ولایت فقیه باشید و برای امام دعا کنید، تنها سلاح برنده علیه ستمگران ایمان با الله و اتحاد شما مسلمین است، پس از تفرقه بپرهیزید و به ریسمان الهی چنگ بزنید و تا آخرین قطره خون خود از اسلام حفاظت و پاسداری کنید.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار