به روز شده در: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۵
سخنگوی ستادکل نیروهای مسلح:
سردار «شکارچی» با بیان اینکه شهدای دوران دفاع مقدس شهدای تکرار عاشورا بودند گفت: این فرهنگ عاشورا بود که باعث پیروزی انقلاب اسلامی و رزمندگان در دوران دفاع مقدس شد.
کد خبر: ۴۸۴۸۲۱
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳ - 20October 2021

پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگرفته از فرهنگ عاشورا بودبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از شیراز، سردار سرتیپ پاسدار «ابوالفضل شکارچی» سخنگوی ستادکل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در بازدید از مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان فارس در دیدار با مدیرکل و کارکنان اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس فارس با بیان اینکه یکی از مهمترین جاهای در استان ها و شهر ها موزه های دفاع مقدس آنها است اظهارداشت: شهدای ما تکرار عاشورا بودند و همه آنها عاشق شهادت در مقابل دشمنان ایستادند که این برگرفته از فرهنگ عاشورا بود و این فرهنگ عاشورا بود که باعث پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شد.

سردار سرتیپ پاسدار ابوالفضل شکارچی بیان داشت: متاسفانه فرهنگ ارزشمند و دستاوردهای دوران دفاع مقدس را آنطور که باید نتوانستیم به خوبی توصیف و برای آیندگان منتقل کنیم امیدواریم با احداث مراکز فرهنگی موزه های دفاع مقدس انشاالله این موضوع تحقق پیدا کند. بخشی از موزه های دفاع مقدس باید به شاخص های تاثیرگذار دفاع مقدس اختصاص داده شود تا بتواند بر گروه های مختلف بازدیدکننده تاثیر بگذارد و فرهنگ دفاع مقدس حفظ شود.

سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پرچمی که در دست شهدا بوده نباید در زمین بماند و باید با برنامه‌ریزی مناسب دستاوردها و ارزش های دفاع مقدس را به نسل های آینده منتقل کنیم. فرهنگ عاشورا باعث پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شد. این فرهنگ عاشورا بود که حکومت دوهزار 500ساله شاهنشاهی را سرنگون و انقلاب اسلامی را به وجود آورد و این فرهنگ عاشورا بود که سردار حاج قاسم سلیمانی را به وجود آورد تا رژیم غاصب صهیونیسم را ذلیل و دچار تزلزل کند

وی در ادامه گفت: استان فارس نقش ویژه و سازنده ای در دوران دفاع مقدس و پیروزی جنگ تحمیلی داشته است که باید این نقش برای جامعه بازگو شود. یکی از مهمترین قرارگاه های فضای مجازی ستادکل نیروهای مسلح قرارگاه فضای مجازی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس است که با 40 قرارگاه دیگر پشتیبانی می شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها