به روز شده در: ۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۷
مسئول سازمان بسیج رسانه استان البرز:
«موسوی‌زاده» گفت: تشکیل جبهه واحد رسانه‌های انقلابی از جمله اهداف و برنامه‌های سازمان بسیج رسانه است و از آنجا که بسیج و رسانه در کنار یکدیگر، زمینه تحقق رسانه تراز انقلاب را فراهم می‌کنند مورد توجه قرار دارد.
کد خبر: ۴۸۴۷۵۷
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۲ - 20October 2021

بسیج و رسانه در کنار هم، زمینه‌ساز تحقق رسانه تراز انقلاب هستندبه گزارش دفاع‌پرس از کرج، «سید محمدرضا موسوی‌زاده» مسئول سازمانبسیج رسانه استان البرز در نشست با امام‌ جمعه شهرستان ساوجبلاغ اظهار داشت: اخلاق، سواد رسانه و گفتمان انقلاب از ضرورت‌های امروز جامعه رسانه‌ای است.

وی عنوان کرد: تشکیل جبهه واحد رسانه‌های انقلابی از جمله اهداف و برنامه‌های سازمان بسیج رسانه است و از آنجا که بسیج و رسانه در کنار یکدیگر، زمینه تحقق رسانه تراز انقلاب را فراهم می‌کنند مورد توجه قرار دارد.

موسوی‌زاده با اشاره به اهمیت ایجاد فضای انقلابی و سالم بیان داشت: نقدهای تخصصی و مصلحانه می‌تواند فضای انقلابی و سالمی را ایجاد کند. راه‌اندازی هیئت اندیشه‌ورز این شهرستان در قالب گروه اساتید، کارشناسان و... زمینه رفع مشکلات و پیگیری مطالبات به‌حق مردمی را فراهم می‌کند. 

«محمدرضا پیشگاهی» مسئول کانون بسیج رسانه ساوجبلاغ نیز در این دیدار گفت: در بدو تشکیل جبهه انقلابی ساوجبلاغ یک هیئت اندیشه‌ورز متشکل از اساتید، صاحب‌نظران و اساتید دانشگاهی تشکیل شد تا با دقت و توجه بیشتری مشکلات این شهرستان دیده شود و با راهبری بسیج استان جریان سازی مفید و مناسبی در جهت رفع مشکلات ایجاد شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار