به روز شده در: ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰
«بوی گرم شکوفه‌های بادام» اثر مجید قیصری عنوان تازه‌ترین کتابی است که با محوریت زندگی حضرت محمد (ص) توسط نشر سوره مهر روانه بازار شده است.
کد خبر: ۴۸۳۹۱۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۶ - 15October 2021

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، مجموعه داستان «بوی گرم شکوفه‌های بادام» اثر مجید قیصری با محوریت حضرت محمد (ص) توسط نشر سوره مهر روانه بازار شد.

«بوی گرم شکوفه‌های بادام» دربردارنده ۱۱ داستان کوتاه است که توسط مجید قیصری انتخاب و جمع‌آوری شده اند. هر کدام از داستان‌ها به زندگی و سیره پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) پرداخته و برخی از آن‌ها روایت‌های کوتاهی هستند از زندگی امروز ما. روایت‌هایی که تاریخ انقضا ندارند و تا امروز به شیوه‌های مختلف بار‌ها آن‌ها را شنیده‌ایم.

در این کتاب داستان‌های برگزیده جشنواره خاتم منتشر شده‌اند. این جشنواره هر سال با محوریت حضرت رسول (ص) برگزار می‌شود و امسال هم ششمین دوره خود را پشت سر گذاشت. قیصری از میان آثار منتخب جشنواره، تعدادی را به مرکز آفرینش‌های ادبی ارائه کرده و از بین آن‌ها ۱۱ داستان نهایی و منتشر شدند.

سوره مهر ۱۱ داستان پیرامون پیامبر (ص) را روانه بازار نشر کرد

در این کتاب داستان‌هایی از زهرا کاردانی، علی آرمین، فائضه غفارحدادی، محیا حلاجی، مرتضی فرجی، مهدیه جلالی، معصومه صفایی‌‎راد، فاطمه جعفری، نجیبه فیروزی، الهه طاهریان و مجید قیصری منتشر شده است.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها